Close
Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112
Duke renditur temat 551 deri 585 prej 585 gjithsej

Forumi: Lojra nė kompjuter

Luani lojra nė kompjuter ? Apo ju pėlqejne mė shumė lojrat me nintendo? Cfarė lojra luani dhe cilat ju pėlqejnė mė shumė? Je lojtar i mirėfilltė apo fillestar?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lojrat e reja dhe sugjerime se cilen nga ato te provosh

  Hapur nga Gerdi, 05-11-2006 12:39
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 604
  • Lexime: 129,900
  20-12-2011, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Gaming Fanart

  Hapur nga Gerdi, 19-04-2007 17:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 59,540
  15-12-2010, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Pėrse luajmė !

  Hapur nga Noerti, 31-01-2004 19:48
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 41,345
  06-12-2010, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: [trajnim]Lexoni kėtu para se tė postoni.

  Hapur nga REJDI, 17-01-2005 07:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,322
  17-01-2005, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Socom Ii

  Hapur nga Hyllien, 14-12-2003 01:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,324
  14-12-2003, 01:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Question Ku mund ta gjeje lojen "galaxy"?

  Hapur nga shahisti, 28-11-2003 02:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,553
  28-11-2003, 02:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,719
  16-11-2003, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 3. ah i shkreti une

  Hapur nga Ricky^al, 14-11-2003 21:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,071
  16-11-2003, 18:44 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lojra Multiplayer

  Hapur nga Unknown, 17-03-2003 04:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,950
  02-11-2003, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. NEED FOR SPEED Hot Pursuit 2

  Hapur nga reni00, 04-12-2002 10:52
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,681
  31-10-2003, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Hi pyetje mbi nje loje per pc !

  Hapur nga euzfor, 16-08-2002 19:56
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,442
  20-09-2003, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 7. kush do ma gjej kete loj ju lutem

  Hapur nga DaNgErOuS, 07-05-2003 07:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,467
  16-08-2003, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Nryshimi midis Italis dhe Europes!

  Hapur nga ALBA, 21-07-2003 04:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,460
  21-07-2003, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Medal of honor-frontline

  Hapur nga master, 19-06-2002 03:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,410
  17-05-2003, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. MEDAL OF HONOR - ALLIED ASSULT

  Hapur nga Vito Corleone, 30-04-2003 13:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,188
  16-05-2003, 23:26 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Empire Earth

  Hapur nga ilirkapedani, 29-08-2002 03:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,393
  14-04-2003, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lojra ne Play Station !!

  Hapur nga ICE, 09-08-2002 08:57
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,508
  14-04-2003, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Nje pyetje per nje loje!!

  Hapur nga DaNgErOuS, 02-04-2003 16:23
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,207
  05-04-2003, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 14. >>>UNREAL TOURNAMENT 2003<<<

  Hapur nga Klajd02, 22-03-2003 18:18
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,672
  27-03-2003, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Mortal Kombat DEADLY ALIANCE

  Hapur nga Klajd02, 22-02-2003 06:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,644
  22-03-2003, 18:26 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Diablo Ii

  Hapur nga northernbard, 26-07-2002 16:53
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,488
  19-02-2003, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Talking hitman.................

  Hapur nga No`FeaR, 24-11-2002 05:33
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,562
  20-01-2003, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Smile Big...Cheater...

  Hapur nga Nickmaster, 05-01-2003 13:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,409
  05-01-2003, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Multiplayer Games

  Hapur nga erushi_4ever, 14-07-2002 12:06
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,629
  08-12-2002, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 20. game cheater

  Hapur nga antitheos, 13-09-2002 10:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,235
  08-12-2002, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Talking james bond nightfire

  Hapur nga No`FeaR, 30-11-2002 15:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,343
  03-12-2002, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Per perdorusit e "music-software"

  Hapur nga dimegeni, 28-11-2002 08:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,232
  28-11-2002, 08:35 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Smile games

  Hapur nga marlboro1, 02-07-2002 15:31
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,204
  21-11-2002, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ėshtė thyer mbrojtja e Xbox!

  Hapur nga ILovePejaa, 24-06-2002 02:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,466
  23-09-2002, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Spider-Man ne PS

  Hapur nga ICE, 09-08-2002 08:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,377
  09-08-2002, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Wink Metal Gear Solid !

  Hapur nga ICE, 03-08-2002 04:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,456
  07-08-2002, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Arrow free games

  Hapur nga Mendolin, 14-05-2002 16:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,657
  13-07-2002, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Per fillestare & mesatare

  Hapur nga erushi_4ever, 04-07-2002 19:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,629
  04-07-2002, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,386
  04-07-2002, 00:40 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Max Payne

  Hapur nga master, 15-06-2002 03:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,314
  15-06-2002, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
 30. mendoj qe Zone.com ka gjerat me te mira

  Hapur nga ilirkapedani, 13-06-2002 17:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,568
  13-06-2002, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Wink them te tregoj dicka rreth playstation!

  Hapur nga kejdiprim, 03-05-2002 15:21
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,598
  31-05-2002, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 32. StarCraft

  Hapur nga Teo, 27-04-2002 22:52
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,105
  20-05-2002, 00:48 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Games

  Hapur nga Mendolin, 14-05-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,430
  19-05-2002, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •