Close
Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112
Duke renditur temat 551 deri 584 prej 584 gjithsej

Forumi: Lojra nė kompjuter

Luani lojra nė kompjuter ? Apo ju pėlqejne mė shumė lojrat me nintendo? Cfarė lojra luani dhe cilat ju pėlqejnė mė shumė? Je lojtar i mirėfilltė apo fillestar?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lojrat e reja dhe sugjerime se cilen nga ato te provosh

  Hapur nga Gerdi, 05-11-2006 12:39
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 604
  • Lexime: 128,126
  20-12-2011, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Gaming Fanart

  Hapur nga Gerdi, 19-04-2007 17:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 59,391
  15-12-2010, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Pėrse luajmė !

  Hapur nga Noerti, 31-01-2004 19:48
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 41,203
  06-12-2010, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: [trajnim]Lexoni kėtu para se tė postoni.

  Hapur nga REJDI, 17-01-2005 07:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,288
  17-01-2005, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Question Ku mund ta gjeje lojen "galaxy"?

  Hapur nga shahisti, 28-11-2003 02:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,540
  28-11-2003, 02:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,699
  16-11-2003, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. ah i shkreti une

  Hapur nga Ricky^al, 14-11-2003 21:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,057
  16-11-2003, 18:44 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lojra Multiplayer

  Hapur nga Unknown, 17-03-2003 04:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,892
  02-11-2003, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. NEED FOR SPEED Hot Pursuit 2

  Hapur nga reni00, 04-12-2002 10:52
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,669
  31-10-2003, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Hi pyetje mbi nje loje per pc !

  Hapur nga euzfor, 16-08-2002 19:56
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,418
  20-09-2003, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 6. kush do ma gjej kete loj ju lutem

  Hapur nga DaNgErOuS, 07-05-2003 07:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,457
  16-08-2003, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nryshimi midis Italis dhe Europes!

  Hapur nga ALBA, 21-07-2003 04:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,446
  21-07-2003, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Medal of honor-frontline

  Hapur nga master, 19-06-2002 03:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,397
  17-05-2003, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 9. MEDAL OF HONOR - ALLIED ASSULT

  Hapur nga Vito Corleone, 30-04-2003 13:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,179
  16-05-2003, 23:26 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Empire Earth

  Hapur nga ilirkapedani, 29-08-2002 03:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,382
  14-04-2003, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lojra ne Play Station !!

  Hapur nga ICE, 09-08-2002 08:57
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,475
  14-04-2003, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Nje pyetje per nje loje!!

  Hapur nga DaNgErOuS, 02-04-2003 16:23
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,188
  05-04-2003, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. >>>UNREAL TOURNAMENT 2003<<<

  Hapur nga Klajd02, 22-03-2003 18:18
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,647
  27-03-2003, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Mortal Kombat DEADLY ALIANCE

  Hapur nga Klajd02, 22-02-2003 06:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,627
  22-03-2003, 18:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Diablo Ii

  Hapur nga northernbard, 26-07-2002 16:53
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,475
  19-02-2003, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Talking hitman.................

  Hapur nga No`FeaR, 24-11-2002 05:33
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,541
  20-01-2003, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Smile Big...Cheater...

  Hapur nga Nickmaster, 05-01-2003 13:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,394
  05-01-2003, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Multiplayer Games

  Hapur nga erushi_4ever, 14-07-2002 12:06
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,612
  08-12-2002, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 19. game cheater

  Hapur nga antitheos, 13-09-2002 10:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,218
  08-12-2002, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Talking james bond nightfire

  Hapur nga No`FeaR, 30-11-2002 15:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,321
  03-12-2002, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Per perdorusit e "music-software"

  Hapur nga dimegeni, 28-11-2002 08:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,222
  28-11-2002, 08:35 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Smile games

  Hapur nga marlboro1, 02-07-2002 15:31
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,192
  21-11-2002, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ėshtė thyer mbrojtja e Xbox!

  Hapur nga ILovePejaa, 24-06-2002 02:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,448
  23-09-2002, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Spider-Man ne PS

  Hapur nga ICE, 09-08-2002 08:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,364
  09-08-2002, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Wink Metal Gear Solid !

  Hapur nga ICE, 03-08-2002 04:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,441
  07-08-2002, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Arrow free games

  Hapur nga Mendolin, 14-05-2002 16:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,643
  13-07-2002, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Per fillestare & mesatare

  Hapur nga erushi_4ever, 04-07-2002 19:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,619
  04-07-2002, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,376
  04-07-2002, 00:40 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Max Payne

  Hapur nga master, 15-06-2002 03:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,305
  15-06-2002, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
 29. mendoj qe Zone.com ka gjerat me te mira

  Hapur nga ilirkapedani, 13-06-2002 17:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,559
  13-06-2002, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Wink them te tregoj dicka rreth playstation!

  Hapur nga kejdiprim, 03-05-2002 15:21
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,563
  31-05-2002, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 31. StarCraft

  Hapur nga Teo, 27-04-2002 22:52
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,076
  20-05-2002, 00:48 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Games

  Hapur nga Mendolin, 14-05-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,417
  19-05-2002, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •