Close
Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567
Duke renditur temat 301 deri 325 prej 325 gjithsej

Forumi: Futbolli shqiptar

O sa mirė me qenė shqiptar! Mblidhuni kėtu dhe diskutoni mbi ndeshjet e kombėtares shqiptare si edhe pėr ekipin tuaj tė zemres, Forca Shqipėria!

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kombėtarja Shqiptare

  Hapur nga BOKE, 14-12-2011 11:34
  54 Faqe
  1 2 3 ... 54
  • Pėrgjigje: 1,076
  • Lexime: 146,341
  21-03-2017, 23:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė futboll

  Hapur nga Cimo, 22-04-2006 13:57
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 236
  • Lexime: 67,794
  05-10-2016, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Nderpritet ndeshja Serbi - Shqiperi: CAS i jep fitoren 3-0 Shqiperise

  Hapur nga Vinjol, 23-09-2014 17:12
  35 Faqe
  1 2 3 ... 35
  • Pėrgjigje: 686
  • Lexime: 86,563
  12-07-2015, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. "Demat e Kuq" tė Partizonit!

  Hapur nga gabriel, 02-08-2005 03:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 150
  • Lexime: 10,786
  16-12-2005, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Brigel rri - Eshte koha te vazhdosh punen e nisur

  Hapur nga Pasiqe, 16-09-2005 07:09
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,223
  24-11-2005, 20:37 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sitet kosovare

  Hapur nga FЯODO, 31-10-2005 22:06
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,608
  01-11-2005, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,468
  20-10-2005, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tifozat e Super Kampiones TIRONA <3>

  Hapur nga BlueBaron, 10-03-2005 12:23
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 274
  • Lexime: 23,498
  15-10-2005, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: Shqipėri - Turqi

  Hapur nga Pasiqe, 08-10-2005 18:22
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 7,158
  13-10-2005, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ukrainė - Shqipėri (2:2)

  Hapur nga Davius, 01-10-2005 09:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 5,382
  09-10-2005, 20:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,249
  26-09-2005, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Shqipėria - Kazakistani (2:1)

  Hapur nga Davius, 27-08-2005 15:50
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 4,699
  05-09-2005, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,539
  03-09-2005, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shqipėria - Azerbajxhani [2:1]

  Hapur nga OO7, 17-08-2005 07:29
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,444
  19-08-2005, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,252
  16-08-2005, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 9. SK Tirana -CSKA Sofie

  Hapur nga Qerim, 22-07-2005 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 3,924
  03-08-2005, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 10. KS Teuta - Siroki Brijeg

  Hapur nga niku-nyc, 24-06-2005 23:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,384
  29-07-2005, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
 11. SK Elbasani - FK Vardari

  Hapur nga Qerim, 24-06-2005 09:48
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 6,035
  28-07-2005, 23:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,618
  26-07-2005, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Intertoto: Dinamo-Varteks

  Hapur nga dodoni, 17-06-2005 21:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 3,168
  26-06-2005, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Danimarkė vs Shqipėri

  Hapur nga Mr_cool, 28-05-2005 10:15
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 9,289
  10-06-2005, 23:00 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Cool Shqipėri - Gjeorgji

  Hapur nga BlueBaron, 17-05-2005 11:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 6,126
  05-06-2005, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 15. "Sport Ekspres" shpall skuadrėn e sezonit

  Hapur nga Davius, 24-05-2005 12:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,667
  24-05-2005, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Turqi - Shqiperi dhe Greqi - Shqiperi

  Hapur nga BlueBaron, 15-02-2005 11:30
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 264
  • Lexime: 21,260
  30-03-2005, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Video e shpalosjes sė flamurit gjigant kuqezi!!

  Hapur nga palidhje, 11-02-2005 18:08
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 6,516
  27-03-2005, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Strakosha: Lamtumirė, kombėtare!!

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 09-03-2005 10:25
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,397
  22-03-2005, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Thumbs up Tifozat e te modhes ''TIRANA'' <2>

  Hapur nga La_Lune, 13-10-2004 10:40
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 151
  • Lexime: 15,380
  04-03-2005, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Njė Term Sportiv...

  Hapur nga Arb, 22-02-2005 13:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,358
  26-02-2005, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •