Close
Faqja 2 prej 23 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 1150 gjithsej

Forumi: Futbolli

Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Kampionati Botėror i Futbollit kėtė rradhė do tė zhvillohet nė Brazil mė 2014. Kėtu do tė gjeni hapėsirėn e duhur pėr tė diskutuar mbi evenimentin mė tė madh sportiv nė botė qė ndodh vetėm njėherė nė katėr vjet.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 195
  • Postime: 14,417
 2. Ketu do te gjeni gjithcka mbi Kampionatin Europian te Futbollit.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 99
  • Postime: 7,224
 3. Ketu, keni mundesine per te dhene parashikimet tuaja per rezultatet e ndeshjeve te futbollit ne Shqiperi dhe Europe.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 20
  • Postime: 4,854
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,397
  07-06-2015, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Real Madrid C.F.

  Hapur nga Nice_Boy, 28-04-2012 05:23
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 509
  • Lexime: 46,737
  30-04-2015, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,649
  15-04-2015, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,329
  21-01-2015, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,356
  27-11-2014, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Liga BBVA - Kampionati Spanjoll 2014/15

  Hapur nga MaDaBeR, 19-08-2014 17:35
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 8,626
  25-09-2014, 01:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Premier League - Kampionati Anglez 2014/15

  Hapur nga MaDaBeR, 19-08-2014 18:47
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,062
  18-09-2014, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Serie A - Kampionati Italian 2014/15

  Hapur nga MaDaBeR, 12-08-2014 13:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,812
  18-09-2014, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. BundesLiga - Kampionati Gjerman 2014/15

  Hapur nga MaDaBeR, 19-08-2014 16:28
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,320
  18-09-2014, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,624
  18-09-2014, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,410
  18-09-2014, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: CH.L, Grupi F: Barcelona, PSG, Ajax, APOEL

  Hapur nga MaDaBeR, 29-08-2014 09:31
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,428
  18-09-2014, 04:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,262
  18-09-2014, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,336
  18-09-2014, 04:44 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: CH.L, Grupi C: Benfica, Zenit, Bayer Leverkusen, Monaco

  Hapur nga MaDaBeR, 29-08-2014 09:19
  champions, league, uefa
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,241
  18-09-2014, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: CH.L, Grupi B: Real Madrid, Liverpool, Basel, Ludogorets

  Hapur nga MaDaBeR, 29-08-2014 09:15
  champions, league, uefa
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,742
  18-09-2014, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Post Alarm te Milani

  Hapur nga Vinjol, 15-09-2014 17:19
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,434
  16-09-2014, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Alban Meha: Serbi, unė po vi

  Hapur nga Vinjol, 15-09-2014 17:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,019
  15-09-2014, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: UEFA Champions League 2014/2015

  Hapur nga MaDaBeR, 29-08-2014 08:51
  champions, league, uefa
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,084
  15-09-2014, 00:57 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Merkato e verės - 2014/2015

  Hapur nga MaDaBeR, 02-06-2014 10:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 14,489
  09-09-2014, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 971
  08-08-2014, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 990
  08-08-2014, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 13. A.C. Milan

  Hapur nga MaDaBeR, 09-07-2014 17:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,818
  06-08-2014, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lionel Messi

  Hapur nga no name, 07-03-2012 21:17
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 419
  • Lexime: 45,910
  14-07-2014, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Golat mė tė bukur tė javės

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 30-09-2010 08:28
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 23,189
  16-06-2014, 03:47 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Liga e Kampionėve 2013-2014, Real Madrid Kampion i Europės.

  Hapur nga AlbaneZ, 29-08-2013 06:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 9,665
  27-05-2014, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Calciopoli - Skandali nė futbollin italian!

  Hapur nga inter_forever, 14-05-2006 17:21
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 250
  • Lexime: 18,610
  21-05-2014, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Cristiano Ronaldo

  Hapur nga Davius, 27-04-2006 09:12
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 374
  • Lexime: 49,578
  26-04-2014, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,204
  22-03-2014, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,169
  22-03-2014, 19:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,175
  22-03-2014, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,145
  22-03-2014, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,317
  19-03-2014, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,277
  19-03-2014, 21:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,060
  19-03-2014, 20:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,677
  19-03-2014, 20:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,804
  13-03-2014, 00:46 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Liga e Kampionėve: PSG kualifikohet nė ēerek-finale

  Hapur nga no name, 17-12-2013 20:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,583
  13-03-2014, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 985
  13-03-2014, 00:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,128
  13-03-2014, 00:40 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: FIFA Topi i Artė 2013

  Hapur nga no name, 07-11-2013 23:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 6,098
  15-01-2014, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 965
  12-11-2013, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: El Clįsico: FC Barcelona 2-1 Real Madrid

  Hapur nga no name, 21-10-2013 20:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,376
  26-10-2013, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: GRUPI B: Kualifikohen Real Madrid dhe Galatasaray

  Hapur nga no name, 11-09-2013 20:31
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,914
  23-10-2013, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: GRUPI H: Kualifikohen Barcelona dhe Milan

  Hapur nga no name, 11-09-2013 21:00
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,351
  22-10-2013, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: GRUPI F: Kualifikohen Borussia Dortmund dhe Arsenal

  Hapur nga no name, 11-09-2013 20:51
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,112
  21-10-2013, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Serie A - Kampionati italian 2013/14

  Hapur nga AlbaneZ, 30-07-2013 07:55
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,900
  21-10-2013, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Liga BBVA - Kampionati spanjoll 2013/14

  Hapur nga no name, 09-07-2013 20:41
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,303
  16-10-2013, 23:20 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Bundesliga - Kampionati gjerman 2013/14

  Hapur nga [HD], 10-08-2013 15:49
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,804
  01-10-2013, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 973
  11-09-2013, 21:15 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 23 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •