Close

Forumi: Sporti dhe sportdashėsit

Nėn-Forume Postimi i Fundit

  1. Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 1,460
    • Postime: 136,997
    1. Kampionati Botėror i Futbollit kėtė rradhė do tė zhvillohet nė Brazil mė 2014. Kėtu do tė gjeni hapėsirėn e duhur pėr tė diskutuar mbi evenimentin mė tė madh sportiv nė botė qė ndodh vetėm njėherė nė katėr vjet.

      Komandat e Forumit:

      Forum Statistics:

      • Tema: 195
      • Postime: 14,417
    2. Ketu do te gjeni gjithcka mbi Kampionatin Europian te Futbollit.

      Komandat e Forumit:

      Forum Statistics:

      • Tema: 99
      • Postime: 7,224
    3. Ketu, keni mundesine per te dhene parashikimet tuaja per rezultatet e ndeshjeve te futbollit ne Shqiperi dhe Europe.

      Komandat e Forumit:

      Forum Statistics:

      • Tema: 20
      • Postime: 4,855
  2. O sa mirė me qenė shqiptar! Mblidhuni kėtu dhe diskutoni mbi ndeshjet e kombėtares shqiptare si edhe pėr ekipin tuaj tė zemres, Forca Shqipėria!

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 324
    • Postime: 18,663
  3. Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 264
    • Postime: 7,358
  4. Tė gjithė tifozėt e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtėsisė janė tė ftuar tė marrin pjesė kėtu.

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 160
    • Postime: 5,690
  5. Ju pėlqen parashutizmi? peshngritja? Kėtu do tė gjeni hapėsirėn pėr diskutuar mbi sportet e rėnda dhe ato ekstreme.

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 74
    • Postime: 1,117

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi