Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  11,442
Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 597 gjithsej

Forumi: Pėrshėndetje dhe urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 8 Mars festa e Nėnės.

  Hapur nga kolombi, 07-03-2004 15:51
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 143
  • Lexime: 541,646
  08-03-2021, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Edhe 100 Per Skifter Bjeshke!

  Hapur nga Colomba, 13-10-2009 12:35
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,769
  18-10-2009, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. urime Izadora....

  Hapur nga drague, 11-10-2009 18:20
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 30,049
  18-10-2009, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Gėzuar ditėlindjen L3nDi :)

  Hapur nga stern, 18-10-2009 03:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 6,004
  19-10-2009, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Gezuar ditelindjen Burrels

  Hapur nga MaDaBeR, 18-10-2009 15:51
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,407
  20-10-2009, 05:18 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pershendetje anetareve 2002-2003

  Hapur nga Pogradecari, 20-10-2009 12:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,651
  20-10-2009, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Smile Devil

  Hapur nga stern, 24-10-2009 04:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,018
  24-10-2009, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Gėzuar ditlindjen Beso dhe 100 tė tjera

  Hapur nga riza2008, 16-10-2009 06:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 10,943
  24-10-2009, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pėrshėndetje pėr anėtarėt e forumit!

  Hapur nga ☆Angie☆, 15-10-2009 16:18
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 525
  • Lexime: 42,027
  25-10-2009, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 9. urojme silvik ,shkodranen sybukur

  Hapur nga bombona, 24-10-2009 14:06
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,067
  27-10-2009, 04:18 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Edhe 100 Cibox

  Hapur nga [MaRiO], 25-10-2009 11:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,517
  28-10-2009, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Doktor Sali Berisha mbushi 65 vjet.

  Hapur nga REALIST, 15-10-2009 13:33
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 12,704
  28-10-2009, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,680
  31-10-2009, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Gėzuar ditlindjen e panjohura..

  Hapur nga riza2008, 29-10-2009 07:30
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 19,113
  06-11-2009, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Gezuar datelindjen ore Zogu i Kosoves !!

  Hapur nga zogu dukagjinas, 14-11-2009 14:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 5,377
  18-11-2009, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Pėrshėndetje pėr anėtarėt e forumit!

  Hapur nga ☆Angie☆, 25-10-2009 09:50
  45 Faqe
  1 2 3 ... 45
  • Pėrgjigje: 885
  • Lexime: 64,759
  19-11-2009, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Nyx, gėzuar ditėlindjen yllo :)

  Hapur nga no name, 19-11-2009 13:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,990
  21-11-2009, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Gezuar Ditlindjen Bombona, ylli i forumit.

  Hapur nga Milkway, 10-11-2009 18:17
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 23,750
  21-11-2009, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Urime founder te #Shqiperia Albaguard

  Hapur nga MijnWonder, 23-11-2009 09:44
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,917
  27-11-2009, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Urime ditėlidja BEHARI!

  Hapur nga e panjohura, 25-11-2009 03:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 5,498
  27-11-2009, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 19. SENSUALI_TR u befsh edhe 100 vjeē

  Hapur nga Linda5, 23-11-2009 19:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,498
  29-11-2009, 19:16 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Gezuar , Festen E Clirimit !!! Lavdi Deshmoreve Te Kombit

  Hapur nga Xhuxhumaku, 28-11-2009 15:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 6,494
  30-11-2009, 21:39 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Thumbs up Pershendtje Forumit dhe Shoqerise

  Hapur nga DINA, 01-12-2009 01:59
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,989
  03-12-2009, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Gezuar ditelindjen Unejsa

  Hapur nga toni007, 02-12-2009 07:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 12,673
  04-12-2009, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Gezuar ditelindjen Xhuxhumaku !

  Hapur nga milena123, 03-12-2009 05:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 5,107
  05-12-2009, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Urime Milanistja_EL

  Hapur nga MijnWonder, 01-12-2009 12:48
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 38,043
  06-12-2009, 21:59 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Gezuar Ditelindjen Rreja !

  Hapur nga [PaRTiZoNi], 05-12-2009 06:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 3,250
  08-12-2009, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pėrshėndetje pėr anėtarėt e forumit!

  Hapur nga ☆Angie☆, 19-11-2009 13:31
  42 Faqe
  1 2 3 ... 42
  • Pėrgjigje: 826
  • Lexime: 51,513
  08-12-2009, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Gezuar Ditlindjen Yasmin.

  Hapur nga iktuus, 10-12-2009 12:58
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,547
  10-12-2009, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,609
  14-12-2009, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Edhe 100 stella_senza_cielo

  Hapur nga stern, 06-12-2009 06:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,554
  14-12-2009, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 29. dea_07 u befsh edhe 100 vjeēe

  Hapur nga Linda5, 09-12-2009 19:20
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 10,689
  15-12-2009, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Gėzuar Ditėlindjen- Kreksi

  Hapur nga K.i EPERM, 19-12-2009 19:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,527
  22-12-2009, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Gezuar Ditelindjen DARDAJAN

  Hapur nga Marya, 21-12-2009 08:56
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,016
  22-12-2009, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Gezuar Ditelindjen Marcus1

  Hapur nga Matrix, 22-12-2009 11:34
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,841
  23-12-2009, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Urime Krishtelindjet!!!

  Hapur nga alem_de, 18-12-2009 05:47
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,465
  26-12-2009, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 34. 100 vjeē zoti Astrit Kosturi

  Hapur nga unejsa, 21-12-2009 13:46
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 7,063
  27-12-2009, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Gėzuar ditėlindjen Shkelqesia_E_Tij

  Hapur nga J@mes, 22-12-2009 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,761
  28-12-2009, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Gėzuar ditėlindjen Bricjepėr

  Hapur nga projekti21_dk, 21-12-2009 18:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 5,307
  04-01-2010, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Gėzuar Vitin e Ri 2010

  Hapur nga drague, 23-12-2009 12:58
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 21,965
  05-01-2010, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Pershendetje per antaret e forumit #2

  Hapur nga King_Arthur, 21-12-2009 17:34
  48 Faqe
  1 2 3 ... 48
  • Pėrgjigje: 951
  • Lexime: 64,493
  06-01-2010, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 39. lisa12 i urojme Gezuar Ditelindjen

  Hapur nga Linda5, 01-01-2010 01:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 14,228
  07-01-2010, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Gezuar ditlindjen zogu dugagjnas...

  Hapur nga Xhenet.M.S., 05-01-2010 00:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 20,649
  11-01-2010, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Gezuar Ditelindjen FK-PaRtiZoNi

  Hapur nga MaDaBeR, 03-01-2010 14:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 6,652
  13-01-2010, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Pėrshėndetje pėr anėtarėt e forumit!

  Hapur nga Xhuxhumaku, 06-01-2010 17:18
  46 Faqe
  1 2 3 ... 46
  • Pėrgjigje: 903
  • Lexime: 50,948
  19-01-2010, 05:08 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Gezuar datelindjen

  Hapur nga martini1984, 23-01-2010 08:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,457
  23-01-2010, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 44. elsaa te urojme edhe 100 vjeē u befsh :)

  Hapur nga Linda5, 16-01-2010 08:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 24,903
  24-01-2010, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 45. [Perla] dhe 1000000000 zemer.

  Hapur nga milanistja_el, 19-01-2010 17:53
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 17,744
  25-01-2010, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Emri im eshte Oriana

  Hapur nga FierAkja143, 25-01-2010 03:57
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,030
  25-01-2010, 20:17 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Pėrshėndetje pėr anėtarėt e Forumit Shqiptar!

  Hapur nga Mau_kiko, 19-01-2010 06:41
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 42,595
  27-01-2010, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Gėzuar ditėlindjen IL_SANTO

  Hapur nga ☆Angie☆, 24-01-2010 19:18
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 7,206
  29-01-2010, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •