Close
Faqja 1 prej 13 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 607 gjithsej

Forumi: Pėrshėndetje dhe urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 8 Mars festa e Nėnės.

  Hapur nga kolombi, 07-03-2004 15:51
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 145
  • Lexime: 590,457
  09-03-2022, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pėr cilin anėtarė tė ka marrė malli...

  Hapur nga Agim Metbala, 01-08-2013 08:14
  40 Faqe
  1 2 3 ... 40
  • Pėrgjigje: 789
  • Lexime: 154,341
  18-05-2023, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Gezuar Fitėr Bajramin!

  Hapur nga Neteorm, 04-06-2019 10:12
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,155
  21-04-2023, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gezuar Pashket !

  Hapur nga Brari, 05-05-2013 08:06
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 7,596
  16-04-2023, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ku kanė humbur antarėt e vjetėr ?!

  Hapur nga Wordless, 07-03-2018 17:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 19,227
  26-03-2023, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,743
  14-03-2023, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gėzuar 8 Marsin!

  Hapur nga projekti21_dk, 07-03-2015 21:27
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 12,481
  09-03-2023, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,670
  17-02-2023, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pershendetje te rastit

  Hapur nga Elian70, 03-10-2014 04:31
  60 Faqe
  1 2 3 ... 60
  • Pėrgjigje: 1,183
  • Lexime: 191,096
  31-01-2023, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 738
  22-01-2023, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,042
  01-01-2023, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Gėzuar Krishtlindjen !

  Hapur nga sirena_adria, 25-12-2022 21:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 847
  26-12-2022, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Red face Edhe 100 E Panjohur 😊

  Hapur nga MaDaBeR, 29-10-2022 04:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 717
  29-10-2022, 04:47 Shko tek mesazhi i fundit
 9. webdail111

  Hapur nga webdail111, 25-10-2022 03:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 669
  25-10-2022, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pershendetje!

  Hapur nga Dj-GabrieL, 24-06-2022 01:43
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,048
  31-07-2022, 01:34 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Cila ėshtė pėrshėndetja tipike Shqiptare?

  Hapur nga GeNi_25, 17-11-2008 15:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 11,101
  21-05-2022, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 9,239
  13-05-2022, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pėrshėndesim shqiptarėt.

  Hapur nga ClaY_MorE, 28-09-2011 10:22
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,149
  08-04-2022, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Festa e mesueses 7 marsi

  Hapur nga bora2, 05-03-2018 12:23
  feste, frymezim, jete, mesuese
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,098
  06-03-2022, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Urime Shėn Valentinin

  Hapur nga Thenie, 13-02-2016 23:53
  shen valentini, thenie, urime
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,600
  14-02-2022, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Gėzuar Vitin e Ri 2022 !

  Hapur nga arbereshi_niko, 31-12-2021 17:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,117
  01-01-2022, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Nje bravo te madhe per Albo

  Hapur nga NIKOLAOS, 06-09-2021 11:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,311
  31-12-2021, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,835
  26-08-2021, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,020
  19-04-2021, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Edhe njeqind vite te lumtura!

  Hapur nga pranvera bica, 21-03-2020 19:52
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,758
  25-03-2021, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,097
  29-01-2021, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Cool Kohe e gjate

  Hapur nga Soul`Silence, 11-11-2020 15:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,177
  16-11-2020, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,423
  21-10-2020, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Gėzuar 2020!

  Hapur nga Neteorm, 31-12-2019 09:56
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,273
  02-01-2020, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Nje urim per ty gjirokastritja ime

  Hapur nga NIKOLAOS, 30-12-2019 04:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,441
  30-12-2019, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 21. pershendetje

  Hapur nga endrraime, 04-08-2017 22:54
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,713
  10-09-2019, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Edhe njeqind Caush!

  Hapur nga pranvera bica, 01-09-2019 16:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,654
  03-09-2019, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Pershendetje te gjitheve.

  Hapur nga Ksanthi, 05-12-2018 11:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,484
  05-12-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,012
  30-11-2018, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 24. rikthehem te shkruaj

  Hapur nga Vinjol, 16-04-2018 06:38
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,462
  17-04-2018, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,947
  23-03-2018, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Red face Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Hapur nga Busy Girl, 16-12-2014 05:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 18,082
  02-01-2018, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Zotimet tuaja personale pėr vitin 2018

  Hapur nga Albo, 01-01-2018 23:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,665
  01-01-2018, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Gezuar Vitin e Ri 2018

  Hapur nga Neteorm, 31-12-2017 21:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,171
  31-12-2017, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit
 28. ju uroj te gjithve cdo te mire

  Hapur nga Brari, 24-08-2017 16:28
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,936
  31-12-2017, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Gėzuar Vitin e Peshkut!

  Hapur nga Neteorm, 28-12-2017 18:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,752
  28-12-2017, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Tungjatjeta

  Hapur nga Ademaj03, 08-10-2017 14:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,957
  08-10-2017, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Per shume vjet ashuret !

  Hapur nga abica, 05-10-2017 19:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,513
  05-10-2017, 19:44 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Gėzuar Bajramin!

  Hapur nga Neteorm, 25-06-2017 12:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,328
  25-06-2017, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Pershendetje

  Hapur nga Denis Tocilla, 16-06-2017 11:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,063
  16-06-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Pershendetje

  Hapur nga Gurreci, 10-03-2017 10:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,265
  10-03-2017, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,283
  20-02-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,263
  18-02-2017, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,846
  18-02-2017, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 17-02-2017 05:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,850
  17-02-2017, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 13 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •