Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,946
Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 595 gjithsej

Forumi: Pėrshėndetje dhe urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 8 Mars festa e Nėnės.

  Hapur nga kolombi, 07-03-2004 15:51
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 521,080
  08-03-2018, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Pėrshėndes stafin e #shqiperia

  Hapur nga Albo, 02-12-2006 05:17
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 406
  • Lexime: 119,330
  15-01-2017, 22:17 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. ★Pershendetje, miq !

  Hapur nga [LoTi], 27-10-2013 13:33
  ardi
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,900
  08-07-2014, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. ☆ Arvima Festofsh 100 Pranvera Te Bukura ☆

  Hapur nga B@Ne, 30-09-2013 18:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 14,661
  17-10-2013, 08:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,856
  30-01-2017, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 5,060
  04-01-2012, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. * Gėzuar ditėlindjen La Lune ! *

  Hapur nga Fleur Blanche, 12-09-2011 04:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,299
  15-09-2011, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 4. ***gezuar***ditlindjen***falko 115***

  Hapur nga Colomba, 13-10-2010 08:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,097
  15-10-2010, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. 100 vjeē zoti Astrit Kosturi

  Hapur nga unejsa, 21-12-2009 13:46
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 6,870
  27-12-2009, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Red face 10000 vite lumturi goldian

  Hapur nga Busy Girl, 12-07-2014 02:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,554
  13-07-2015, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,846
  30-11-2016, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Thumbs up 8 Marsi :d

  Hapur nga linnda..., 08-03-2011 13:03
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,370
  09-03-2011, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,700
  16-10-2013, 23:08 Shko tek mesazhi i fundit
 8. A ėshtė ma mirė kshtu...?

  Hapur nga Bahri., 21-07-2016 15:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,134
  21-07-2016, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 9. a revelation this season for the Cowboys

  Hapur nga pakakola, 15-01-2017 17:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 853
  15-01-2017, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
 10. AlbaneZ .Edhe 100 vite me fat !!

  Hapur nga Santo-Oro, 01-07-2013 09:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 6,679
  12-07-2013, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Albani1 ,urime ditelindja ...

  Hapur nga dijetari, 11-08-2011 01:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 564
  11-08-2011, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Alles Gute Zum Geburtstag Izadora:)

  Hapur nga Linda5, 11-10-2013 18:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,220
  27-11-2013, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 13. angel_guy Gezuar Ditelindjen

  Hapur nga EDUARDI, 06-09-2011 15:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 723
  07-09-2011, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,365
  18-02-2017, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Benseveni11,gezuar ditelindjen.....

  Hapur nga dijetari, 11-08-2011 01:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 2,329
  18-08-2011, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Beso! Ta gezosh datelindjen!

  Hapur nga pranvera bica, 15-10-2012 17:44
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 6,313
  24-10-2012, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Bili Goa --shėrim Tė Shpejtė

  Hapur nga Ali Baba Tepele, 17-09-2010 14:16
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 16,372
  09-10-2010, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
 17. bili99, pėrgatitu pėr 100 vitet e tjera nė vazhdim...

  Hapur nga mondishall, 27-04-2010 00:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 3,779
  03-05-2010, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,213
  01-05-2011, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Bore ne Tirane.Gezuar 1 Shkurtin.

  Hapur nga prenceedi, 01-02-2012 13:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 2,027
  02-02-2012, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Bravo forumi shqiptar!

  Hapur nga HEN-RI, 27-11-2012 15:34
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,463
  23-12-2012, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ēaush ,urime ditelindja

  Hapur nga Foleja_, 31-08-2012 17:59
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 28,383
  05-09-2012, 08:02 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Cila ėshtė pėrshėndetja tipike Shqiptare?

  Hapur nga GeNi_25, 17-11-2008 15:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 6,131
  09-03-2010, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Cilin prej ketyre emrave t'i ve djalit?

  Hapur nga Erinda123, 13-02-2011 21:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 8,666
  17-02-2011, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Daja Goni, Gėzuar ditėlindjen

  Hapur nga Gameness, 22-02-2010 08:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 25,268
  01-03-2010, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Dar_Di Edhe 100 vjec!!!

  Hapur nga Deni_Boy, 12-02-2012 19:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,046
  16-02-2012, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 25. dashuria

  Hapur nga roena11177, 03-01-2017 08:00
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,656
  06-01-2017, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit
 26. dea_07 u befsh edhe 100 vjeēe

  Hapur nga Linda5, 09-12-2009 19:20
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 10,444
  15-12-2009, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,958
  01-03-2010, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Wink Deni edhe 100 vjec..

  Hapur nga REJDI, 21-04-2012 06:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 2,737
  25-04-2012, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Der führer ..122 vjetori

  Hapur nga drague, 19-04-2011 16:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,858
  20-04-2011, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Smile Devil

  Hapur nga stern, 24-10-2009 04:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 983
  24-10-2009, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Dhe 100 pranvera te lumtura l3and3r!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 07-02-2011 19:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 613
  07-02-2011, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Dhe 100 vite te bukura 2043.

  Hapur nga Ksanthi, 04-01-2015 10:15
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,015
  11-01-2015, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 32. DI_ANA, edhe 100 tė tjera..!

  Hapur nga Dar_di, 14-08-2010 08:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 5,035
  17-08-2010, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Doktor Sali Berisha mbushi 65 vjet.

  Hapur nga REALIST, 15-10-2009 13:33
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 12,570
  28-10-2009, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 675
  24-08-2012, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,420
  25-04-2018, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Arrow E Panjohura - Urime, Me Fat Ditėlindja!

  Hapur nga Ēaushi, 28-10-2010 17:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 66,618
  02-11-2010, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
 35. e panjohura, gėzuar ditėlindjen :)

  Hapur nga no name, 28-10-2011 17:54
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 30,206
  20-11-2011, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 36. edhe 100 August...

  Hapur nga stella_senza_cielo, 09-10-2010 07:13
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,050
  13-10-2010, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Edhe 100 Cibox

  Hapur nga [MaRiO], 25-10-2009 11:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,477
  28-10-2009, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Smile Edhe 100 Cim Tironsi

  Hapur nga stern, 19-03-2010 03:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,319
  19-03-2010, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Edhe 100 Dj_PiRoMaN

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 06-02-2011 17:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 842
  08-02-2011, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Edhe 100 L3nD1 !!!

  Hapur nga R3nato, 18-10-2010 06:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 788
  18-10-2010, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Edhe 100 Maryp

  Hapur nga stern, 14-06-2012 05:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 4,769
  16-06-2012, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •