Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,216
Faqja 3 prej 12 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 595 gjithsej

Forumi: Pėrshėndetje dhe urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 8 Mars festa e Nėnės.

  Hapur nga kolombi, 07-03-2004 15:51
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 522,734
  08-03-2018, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Pėrshėndes stafin e #shqiperia

  Hapur nga Albo, 02-12-2006 05:17
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 406
  • Lexime: 119,539
  15-01-2017, 22:17 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Gezuar festen e Pavaresis

  Hapur nga Edisa, 28-11-2015 00:00
  pavaresia
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,046
  28-11-2015, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Wink Pershendetje Elbasani!

  Hapur nga BaBa, 03-07-2014 13:41
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 4,237
  09-11-2015, 21:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,105
  07-10-2015, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Edhe 100 vjec Serafim dilo

  Hapur nga Hyllien, 30-09-2015 09:58
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,987
  05-10-2015, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Rrofsh sa malet

  Hapur nga martini1984, 02-10-2015 19:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,198
  02-10-2015, 19:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kerkoj dike qe babon ne permet ?

  Hapur nga Mario Mocka, 20-09-2015 17:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,120
  20-09-2015, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Talking Grupi DL Degjenerim Legjendar

  Hapur nga Akrepi DL, 20-09-2015 04:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,161
  20-09-2015, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Red face Grupi DL

  Hapur nga Akrepi DL, 18-09-2015 10:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,254
  19-09-2015, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Edhe 100 vite te lumtura Z.Caush!

  Hapur nga pranvera bica, 01-09-2015 15:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,237
  01-09-2015, 23:41 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Red face 10000 vite lumturi goldian

  Hapur nga Busy Girl, 12-07-2014 02:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,560
  13-07-2015, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Edhe 100 vite i uroj vetes time!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 22-06-2015 18:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,254
  23-06-2015, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Gezuar diteleindjen

  Hapur nga martini1984, 04-06-2015 01:51
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,106
  07-06-2015, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Prost drague

  Hapur nga martini1984, 27-05-2015 07:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,282
  27-05-2015, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,405
  27-05-2015, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 13. ~~~~ Edhe 100 vjece u befsh Lindushe ~~~~ <3

  Hapur nga Lulke, 01-05-2015 04:22
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,050
  06-05-2015, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Gezuar Ditlindjen, Mi Corazon !!

  Hapur nga Brari, 28-06-2014 10:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,799
  27-04-2015, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Nete edhe 100

  Hapur nga Lulke, 02-04-2015 14:49
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,184
  04-04-2015, 08:57 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ermela Sweet edhe 1000 pranvera :)

  Hapur nga Busy Girl, 20-03-2015 03:43
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,344
  24-03-2015, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Edhe 100 Pranvera - teta Vera

  Hapur nga projekti21_dk, 22-03-2015 12:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,842
  24-03-2015, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Gezuar!

  Hapur nga iliria e para, 14-03-2015 08:54
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,615
  14-03-2015, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pėrshėndetje kudo qė jeni....

  Hapur nga B@Ne, 15-05-2013 17:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,636
  24-02-2015, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Thumbs up Pėrshėndetje i gjithė forumi Shqiptar.

  Hapur nga Eroni_06, 21-02-2015 15:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,553
  23-02-2015, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Gezuar Shen Valentinin 2015.

  Hapur nga benseven11, 07-02-2015 23:25
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,755
  14-02-2015, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Gezuar ditlindjen majmuni.

  Hapur nga Ksanthi, 18-01-2015 07:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,187
  18-01-2015, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Dhe 100 vite te bukura 2043.

  Hapur nga Ksanthi, 04-01-2015 10:15
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,018
  11-01-2015, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Gėzuar Vitin e Ri 2015!

  Hapur nga Eureka, 31-12-2014 06:15
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,895
  02-01-2015, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Nata e Vitit i ri 2015 neper bote.

  Hapur nga benseven11, 31-12-2014 18:49
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,302
  01-01-2015, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Urime

  Hapur nga Bushi1973, 01-12-2014 19:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,252
  01-12-2014, 19:58 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Urime te gjitheve Festat e Nentorit..

  Hapur nga e panjohura, 27-11-2013 15:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 13,392
  29-11-2014, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Gezuar Ditelindjen *~Rexhina~* !!!

  Hapur nga Meriamun, 03-08-2014 11:00
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,141
  06-08-2014, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Urime dhe gėzuar Xheladin HAMZA...

  Hapur nga Agim Metbala, 03-08-2014 09:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,492
  03-08-2014, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Gezuar ditelindjen Busy girl

  Hapur nga Plaku me kostum, 19-02-2013 12:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 9,021
  22-07-2014, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Edhe njeqint vite te lumtura Z.Agim!

  Hapur nga pranvera bica, 08-07-2014 07:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 11,077
  15-07-2014, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Post PErshendetje Albo :P

  Hapur nga Vinjol, 19-06-2014 21:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,944
  13-07-2014, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
 33. ★Pershendetje, miq !

  Hapur nga [LoTi], 27-10-2013 13:33
  ardi
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,903
  08-07-2014, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sorkadhe, Gezuar Ditlindjen !

  Hapur nga Brari, 05-06-2014 02:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 10,664
  11-06-2014, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Urime Pranvera BICA

  Hapur nga Agim Metbala, 22-03-2014 08:08
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,931
  21-05-2014, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Edhe 100 vite te tjere Bvizion

  Hapur nga Al.., 27-04-2014 13:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,335
  19-05-2014, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Pershendetje nga Donatela! :)

  Hapur nga Donatela Matija, 31-03-2014 15:17
  politikė
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,711
  01-04-2014, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Gezuar Vitin e Ri 2014

  Hapur nga Elian70, 30-12-2013 15:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 14,228
  07-01-2014, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Edhe 100 vite te lumtura ZaNe!!

  Hapur nga Arvima, 17-10-2013 05:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 14,726
  31-12-2013, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Gėzuarė ditlindjėn i ndėruari bili99

  Hapur nga K.i EPERM, 27-04-2013 13:38
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,665
  02-12-2013, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Alles Gute Zum Geburtstag Izadora:)

  Hapur nga Linda5, 11-10-2013 18:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,225
  27-11-2013, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Urime e gėzuar E panjohura

  Hapur nga Agim Metbala, 29-10-2013 09:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 19,969
  27-11-2013, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Shkence urime ditelindja :)

  Hapur nga hot_prinz, 30-09-2013 11:44
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 14,530
  05-11-2013, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Shkenca, urime lindjen e vajzės!

  Hapur nga prishtina75, 04-04-2013 05:40
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 253,837
  18-10-2013, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Urime Festa E Kurban Bajramit

  Hapur nga xheladin, 25-10-2012 05:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 9,279
  18-10-2013, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Urime ditlindja Beso BASHLLARI

  Hapur nga Agim Metbala, 15-10-2013 12:44
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,137
  17-10-2013, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 47. ☆ Arvima Festofsh 100 Pranvera Te Bukura ☆

  Hapur nga B@Ne, 30-09-2013 18:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 14,670
  17-10-2013, 08:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,703
  16-10-2013, 23:08 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 12 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •