Close
Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112
Duke renditur temat 551 deri 597 prej 597 gjithsej

Forumi: Pėrshėndetje dhe urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 8 Mars festa e Nėnės.

  Hapur nga kolombi, 07-03-2004 14:51
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 465,862
  08-03-2018, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Pėrshėndes stafin e #shqiperia

  Hapur nga Albo, 02-12-2006 04:17
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 406
  • Lexime: 94,254
  15-01-2017, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. [Perla] dhe 1000000000 zemer.

  Hapur nga milanistja_el, 19-01-2010 16:53
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 15,253
  25-01-2010, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. elsaa te urojme edhe 100 vjeē u befsh :)

  Hapur nga Linda5, 16-01-2010 07:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 20,852
  24-01-2010, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gezuar datelindjen

  Hapur nga martini1984, 23-01-2010 07:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,134
  23-01-2010, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pėrshėndetje pėr anėtarėt e forumit!

  Hapur nga Xhuxhumaku, 06-01-2010 16:18
  46 Faqe
  1 2 3 ... 46
  • Pėrgjigje: 903
  • Lexime: 43,302
  19-01-2010, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gezuar Ditelindjen FK-PaRtiZoNi

  Hapur nga MaDaBeR, 03-01-2010 13:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 5,548
  13-01-2010, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Gezuar ditlindjen zogu dugagjnas...

  Hapur nga Xhenet.M.S., 04-01-2010 23:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 17,368
  11-01-2010, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 7. lisa12 i urojme Gezuar Ditelindjen

  Hapur nga Linda5, 01-01-2010 00:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 11,966
  07-01-2010, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pershendetje per antaret e forumit #2

  Hapur nga King_Arthur, 21-12-2009 16:34
  48 Faqe
  1 2 3 ... 48
  • Pėrgjigje: 951
  • Lexime: 52,190
  06-01-2010, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Gėzuar Vitin e Ri 2010

  Hapur nga drague, 23-12-2009 11:58
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 19,033
  05-01-2010, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Gėzuar ditėlindjen Bricjepėr

  Hapur nga projekti21_dk, 21-12-2009 17:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 4,348
  04-01-2010, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Gėzuar ditėlindjen Shkelqesia_E_Tij

  Hapur nga J@mes, 22-12-2009 09:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,863
  28-12-2009, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
 12. 100 vjeē zoti Astrit Kosturi

  Hapur nga unejsa, 21-12-2009 12:46
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 5,651
  27-12-2009, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Urime Krishtelindjet!!!

  Hapur nga alem_de, 18-12-2009 04:47
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,293
  26-12-2009, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Gezuar Ditelindjen Marcus1

  Hapur nga Matrix, 22-12-2009 10:34
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,368
  23-12-2009, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Gezuar Ditelindjen DARDAJAN

  Hapur nga Marya, 21-12-2009 07:56
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,473
  22-12-2009, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Gėzuar Ditėlindjen- Kreksi

  Hapur nga K.i EPERM, 19-12-2009 18:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 1,957
  22-12-2009, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 17. dea_07 u befsh edhe 100 vjeēe

  Hapur nga Linda5, 09-12-2009 18:20
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 8,663
  15-12-2009, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Edhe 100 stella_senza_cielo

  Hapur nga stern, 06-12-2009 05:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,469
  14-12-2009, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,212
  14-12-2009, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Gezuar Ditlindjen Yasmin.

  Hapur nga iktuus, 10-12-2009 11:58
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,082
  10-12-2009, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pėrshėndetje pėr anėtarėt e forumit!

  Hapur nga ☆Angie☆, 19-11-2009 12:31
  42 Faqe
  1 2 3 ... 42
  • Pėrgjigje: 826
  • Lexime: 46,100
  08-12-2009, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Gezuar Ditelindjen Rreja !

  Hapur nga [PaRTiZoNi], 05-12-2009 05:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 2,426
  08-12-2009, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Urime Milanistja_EL

  Hapur nga MijnWonder, 01-12-2009 11:48
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 31,996
  06-12-2009, 20:59 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Gezuar ditelindjen Xhuxhumaku !

  Hapur nga milena123, 03-12-2009 04:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 4,163
  05-12-2009, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Gezuar ditelindjen Unejsa

  Hapur nga toni007, 02-12-2009 06:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 10,515
  04-12-2009, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Thumbs up Pershendtje Forumit dhe Shoqerise

  Hapur nga DINA, 01-12-2009 00:59
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,493
  03-12-2009, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Gezuar , Festen E Clirimit !!! Lavdi Deshmoreve Te Kombit

  Hapur nga Xhuxhumaku, 28-11-2009 14:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 5,407
  30-11-2009, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 27. SENSUALI_TR u befsh edhe 100 vjeē

  Hapur nga Linda5, 23-11-2009 18:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,728
  29-11-2009, 18:16 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Urime ditėlidja BEHARI!

  Hapur nga e panjohura, 25-11-2009 02:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 4,588
  27-11-2009, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Urime founder te #Shqiperia Albaguard

  Hapur nga MijnWonder, 23-11-2009 08:44
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,334
  27-11-2009, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Gezuar Ditlindjen Bombona, ylli i forumit.

  Hapur nga Milkway, 10-11-2009 17:17
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 20,230
  21-11-2009, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Nyx, gėzuar ditėlindjen yllo :)

  Hapur nga no name, 19-11-2009 12:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,139
  21-11-2009, 02:32 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pėrshėndetje pėr anėtarėt e forumit!

  Hapur nga ☆Angie☆, 25-10-2009 09:50
  45 Faqe
  1 2 3 ... 45
  • Pėrgjigje: 885
  • Lexime: 58,982
  19-11-2009, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Gezuar datelindjen ore Zogu i Kosoves !!

  Hapur nga zogu dukagjinas, 14-11-2009 13:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 4,423
  18-11-2009, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Gėzuar ditlindjen e panjohura..

  Hapur nga riza2008, 29-10-2009 07:30
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 17,446
  06-11-2009, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,103
  31-10-2009, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Doktor Sali Berisha mbushi 65 vjet.

  Hapur nga REALIST, 15-10-2009 13:33
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 10,784
  28-10-2009, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Edhe 100 Cibox

  Hapur nga [MaRiO], 25-10-2009 11:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,184
  28-10-2009, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 37. urojme silvik ,shkodranen sybukur

  Hapur nga bombona, 24-10-2009 14:06
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,467
  27-10-2009, 04:18 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Pėrshėndetje pėr anėtarėt e forumit!

  Hapur nga ☆Angie☆, 15-10-2009 16:18
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 525
  • Lexime: 37,322
  25-10-2009, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Gėzuar ditlindjen Beso dhe 100 tė tjera

  Hapur nga riza2008, 16-10-2009 06:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 9,229
  24-10-2009, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Smile Devil

  Hapur nga stern, 24-10-2009 04:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 767
  24-10-2009, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Pershendetje anetareve 2002-2003

  Hapur nga Pogradecari, 20-10-2009 12:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,272
  20-10-2009, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Gezuar ditelindjen Burrels

  Hapur nga MaDaBeR, 18-10-2009 15:51
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,752
  20-10-2009, 05:18 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Thumbs up Gėzuar ditėlindjen L3nDi :)

  Hapur nga stern, 18-10-2009 03:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 5,126
  19-10-2009, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 44. urime Izadora....

  Hapur nga drague, 11-10-2009 18:20
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 27,479
  18-10-2009, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Edhe 100 Per Skifter Bjeshke!

  Hapur nga Colomba, 13-10-2009 12:35
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,254
  18-10-2009, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •