Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,904
Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112
Duke renditur temat 551 deri 595 prej 595 gjithsej

Forumi: Pėrshėndetje dhe urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 8 Mars festa e Nėnės.

  Hapur nga kolombi, 07-03-2004 15:51
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 520,840
  08-03-2018, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Pėrshėndes stafin e #shqiperia

  Hapur nga Albo, 02-12-2006 05:17
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 406
  • Lexime: 119,244
  15-01-2017, 22:17 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Gezuar datelindjen

  Hapur nga martini1984, 23-01-2010 08:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,411
  23-01-2010, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pėrshėndetje pėr anėtarėt e forumit!

  Hapur nga Xhuxhumaku, 06-01-2010 17:18
  46 Faqe
  1 2 3 ... 46
  • Pėrgjigje: 903
  • Lexime: 50,254
  19-01-2010, 05:08 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gezuar Ditelindjen FK-PaRtiZoNi

  Hapur nga MaDaBeR, 03-01-2010 14:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 6,560
  13-01-2010, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Gezuar ditlindjen zogu dugagjnas...

  Hapur nga Xhenet.M.S., 05-01-2010 00:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 20,473
  11-01-2010, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 5. lisa12 i urojme Gezuar Ditelindjen

  Hapur nga Linda5, 01-01-2010 01:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 14,023
  07-01-2010, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pershendetje per antaret e forumit #2

  Hapur nga King_Arthur, 21-12-2009 17:34
  48 Faqe
  1 2 3 ... 48
  • Pėrgjigje: 951
  • Lexime: 63,854
  06-01-2010, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Gėzuar Vitin e Ri 2010

  Hapur nga drague, 23-12-2009 12:58
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 21,708
  05-01-2010, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Gėzuar ditėlindjen Bricjepėr

  Hapur nga projekti21_dk, 21-12-2009 18:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 5,199
  04-01-2010, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Gėzuar ditėlindjen Shkelqesia_E_Tij

  Hapur nga J@mes, 22-12-2009 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,666
  28-12-2009, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
 10. 100 vjeē zoti Astrit Kosturi

  Hapur nga unejsa, 21-12-2009 13:46
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 6,866
  27-12-2009, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Urime Krishtelindjet!!!

  Hapur nga alem_de, 18-12-2009 05:47
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,370
  26-12-2009, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Gezuar Ditelindjen Marcus1

  Hapur nga Matrix, 22-12-2009 11:34
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,799
  23-12-2009, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Gezuar Ditelindjen DARDAJAN

  Hapur nga Marya, 21-12-2009 08:56
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,960
  22-12-2009, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Gėzuar Ditėlindjen- Kreksi

  Hapur nga K.i EPERM, 19-12-2009 19:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,413
  22-12-2009, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
 15. dea_07 u befsh edhe 100 vjeēe

  Hapur nga Linda5, 09-12-2009 19:20
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 10,438
  15-12-2009, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Edhe 100 stella_senza_cielo

  Hapur nga stern, 06-12-2009 06:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,450
  14-12-2009, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,558
  14-12-2009, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Gezuar Ditlindjen Yasmin.

  Hapur nga iktuus, 10-12-2009 12:58
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,500
  10-12-2009, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Pėrshėndetje pėr anėtarėt e forumit!

  Hapur nga ☆Angie☆, 19-11-2009 13:31
  42 Faqe
  1 2 3 ... 42
  • Pėrgjigje: 826
  • Lexime: 51,114
  08-12-2009, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Gezuar Ditelindjen Rreja !

  Hapur nga [PaRTiZoNi], 05-12-2009 06:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 3,163
  08-12-2009, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Urime Milanistja_EL

  Hapur nga MijnWonder, 01-12-2009 12:48
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 37,694
  06-12-2009, 21:59 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Gezuar ditelindjen Xhuxhumaku !

  Hapur nga milena123, 03-12-2009 05:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 4,991
  05-12-2009, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Gezuar ditelindjen Unejsa

  Hapur nga toni007, 02-12-2009 07:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 12,520
  04-12-2009, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Thumbs up Pershendtje Forumit dhe Shoqerise

  Hapur nga DINA, 01-12-2009 01:59
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,942
  03-12-2009, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Gezuar , Festen E Clirimit !!! Lavdi Deshmoreve Te Kombit

  Hapur nga Xhuxhumaku, 28-11-2009 15:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 6,374
  30-11-2009, 21:39 Shko tek mesazhi i fundit
 25. SENSUALI_TR u befsh edhe 100 vjeē

  Hapur nga Linda5, 23-11-2009 19:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,413
  29-11-2009, 19:16 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Urime ditėlidja BEHARI!

  Hapur nga e panjohura, 25-11-2009 03:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 5,402
  27-11-2009, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Urime founder te #Shqiperia Albaguard

  Hapur nga MijnWonder, 23-11-2009 09:44
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,849
  27-11-2009, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Gezuar Ditlindjen Bombona, ylli i forumit.

  Hapur nga Milkway, 10-11-2009 18:17
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 23,578
  21-11-2009, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Nyx, gėzuar ditėlindjen yllo :)

  Hapur nga no name, 19-11-2009 13:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,889
  21-11-2009, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Pėrshėndetje pėr anėtarėt e forumit!

  Hapur nga ☆Angie☆, 25-10-2009 09:50
  45 Faqe
  1 2 3 ... 45
  • Pėrgjigje: 885
  • Lexime: 64,368
  19-11-2009, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Gezuar datelindjen ore Zogu i Kosoves !!

  Hapur nga zogu dukagjinas, 14-11-2009 14:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 5,283
  18-11-2009, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Gėzuar ditlindjen e panjohura..

  Hapur nga riza2008, 29-10-2009 07:30
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 18,889
  06-11-2009, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,627
  31-10-2009, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Doktor Sali Berisha mbushi 65 vjet.

  Hapur nga REALIST, 15-10-2009 13:33
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 12,560
  28-10-2009, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Edhe 100 Cibox

  Hapur nga [MaRiO], 25-10-2009 11:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,473
  28-10-2009, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 35. urojme silvik ,shkodranen sybukur

  Hapur nga bombona, 24-10-2009 14:06
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,015
  27-10-2009, 04:18 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Pėrshėndetje pėr anėtarėt e forumit!

  Hapur nga ☆Angie☆, 15-10-2009 16:18
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 525
  • Lexime: 41,703
  25-10-2009, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Gėzuar ditlindjen Beso dhe 100 tė tjera

  Hapur nga riza2008, 16-10-2009 06:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 10,772
  24-10-2009, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Smile Devil

  Hapur nga stern, 24-10-2009 04:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 979
  24-10-2009, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Pershendetje anetareve 2002-2003

  Hapur nga Pogradecari, 20-10-2009 12:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,611
  20-10-2009, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Gezuar ditelindjen Burrels

  Hapur nga MaDaBeR, 18-10-2009 15:51
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,342
  20-10-2009, 05:18 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Thumbs up Gėzuar ditėlindjen L3nDi :)

  Hapur nga stern, 18-10-2009 03:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 5,887
  19-10-2009, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 42. urime Izadora....

  Hapur nga drague, 11-10-2009 18:20
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 29,849
  18-10-2009, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Edhe 100 Per Skifter Bjeshke!

  Hapur nga Colomba, 13-10-2009 12:35
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,715
  18-10-2009, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •