Close

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

  Moderatorėt:

  1. Albo,
  2. shigjeta,
  3. Uriel

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 2,018
  • Postime: 43,836
 2. Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. Uriel,
  3. Albo,
  4. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 3,180
  • Postime: 59,371
  1. Ju ftojme qe te pasuroni kete forum me shkrime, artikuj, diskutime mbi arkeologjine, antropologjine shqiptare apo boterore.

   Moderatorėt:

   1. Darius,
   2. Uriel,
   3. Albo,
   4. shigjeta

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 489
   • Postime: 18,061
  2. Ne kete forum mund te sillni dokumenta apo shkrime ne gjuhen shqipe qe hedhin drite mbi historine e shteteve nga mbare bota.

   Moderatorėt:

   1. Darius,
   2. Uriel,
   3. Albo,
   4. shigjeta

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 294
   • Postime: 4,261
 3. Albanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore qė hedhin dritė mbi origjinalitetin e gjuhės sonė. Janė tė mirėpritura studimet mbi dialektet e shqipes dhe evoluimin e saj nė kohė.

  Moderatorėt:

  1. Albo,
  2. shigjeta,
  3. Uriel

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 989
  • Postime: 28,808
 4. Nė kėtė forum jeni tė lutur tė postoni materiale mbi figurat mė tė spikatura tė historisė, letėrsisė, artit, shkencės, pra me njė fjalė, elitės sė kombit shqiptar brėnda dhe jashtė kufijve.

  Moderatorėt:

  1. Albo,
  2. shigjeta,
  3. Uriel

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 674
  • Postime: 11,512

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi