Close

Forumi: Shtypi dhe politika

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit

  Moderatorėt:

  1. Albo,
  2. Uriel,
  3. Ingenuous,
  4. Lazo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 260
  • Postime: 20,939
 2. Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

  Moderatorėt:

  1. BOKE,
  2. Albo,
  3. Uriel,
  4. Ingenuous,
  5. Lazo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 9,972
  • Postime: 224,117
 3. Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

  Moderatorėt:

  1. brooklyn2007,
  2. Albo,
  3. Uriel,
  4. Ingenuous,
  5. Lazo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 3,756
  • Postime: 63,625
 4. Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

  Moderatorėt:

  1. ☆Angie☆,
  2. Albo,
  3. Uriel,
  4. Ingenuous,
  5. Lazo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 3,716
  • Postime: 64,926
 5. Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

  Moderatorėt:

  1. Albo,
  2. Uriel,
  3. Ingenuous,
  4. Lazo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 2,062
  • Postime: 54,602
 6. Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

  Moderatorėt:

  1. Albo,
  2. Uriel,
  3. Ingenuous,
  4. Lazo

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 834
  • Postime: 42,928

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi