Close
View RSS Feed

Ahead

Rehabilitimi Neurologjik: Rikthimi pas Sėmundjeve Neurologjike

Vlerėsoje Postimin
Njė rrugė drejt rimarrjes sė plotė pas sėmundjeve neurologjike fillon te Expert Physiotherapy. Kjo klinikė e specializuar ofron trajtime tė personalizuara pėr pacientėt qė pėrballen me sfida tė ndryshme pas njė sėmundjeje tė trurit, epilepsisė, ose dėmtimeve tė tjera neurologjike.

Ata nxisin rikuperimin e autonomisė fizike dhe mendore tė pacientėve, duke u pėrqėndruar nė nevojat individuale dhe duke pėrdorur njė gamė tė gjerė tė teknikave dhe pajisjeve tė fizioterapisė. Ambientet moderne sigurojnė njė pėrvojė tė pėrshtatshme dhe tė rehatshme pėr ēdo pacient. Ndėrkohė, me pėrdorimin e aparaturave tė fundit, garantojnė trajtime efikase qė pėrshpejtojnė rikuperimin dhe pėrmirėsojnė cilėsinė e jetės sė pacientėve.
Fjalėt Kyēe: Asnjė Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
Kategoritė
Pa Kategorizim

Komente

Trackbacks