Close
View RSS Feed

Ahead

Brianza Dent: Aty ku fillon Buzėqeshja

Vlerėsoje Postimin
Brianza Dent nuk ėshtė thjesht njė klinikė dentare - ėshtė njė pėrvojė. Me njė histori prej mė shumė se dy dekadash dhe njė ekip specialistėsh tė talentuar nga e gjithė bota, ofron trajtimin mė tė mirė pėr dhėmbėt tuaj.

Pėrdorimi i pajisjeve dhe materialeve mė tė fundit, tė cilat plotėsojnė standardet mė tė larta evropiane, e bėn tė dallojė. Nuk ofrojnė thjesht zgjidhje pėr problemet tuaja dentare, por sjelln edhe njė buzėqeshje tė vėrtetė. Ju ftojmė tė vizitoni Brianza Dent dhe tė pėrjetoni diferencėn - klinika e vetme dentare e akredituar nė Shqipėri, gati pėr t'ju ofruar shėrbimin mė tė mirė dentar.
Fjalėt Kyēe: Asnjė Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
Kategoritė
Pa Kategorizim

Komente

Trackbacks