Close
View RSS Feed

Ahead

Sigurimi KASKO dhe Shėrbimi GPS pėr Automjetet tuaja nga AlbSig

Vlerėsoje Postimin
Sigurimi KASKO i ofruar nga AlbSig ėshtė zgjidhja e duhur pėr tė mbrojtur automjetin tuaj nga dėmet aksidentale, thyerjet e xhamave, zjarri, vjedhja dhe rreziqet e tjera. Pėr mė tepėr, shėrbimi GPS lejon monitorimin e automjetit tuaj nė kohė reale, duke siguruar e siguri tė pėrhershme. Me njė pėrqendrim tė veēantė nė efikasitet dhe kujdes ndaj klientit, AlbSig garanton kompensim tė dėmeve nė kohė rekord dhe ofron riparime nė servis tė specializuara pėr tė siguruar qė automjeti juaj tė jetė gjithmonė nė gjendje optimale.
Fjalėt Kyēe: Asnjė Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
Kategoritė
Pa Kategorizim

Komente

Trackbacks