Close
View RSS Feed

Iliria Hotel

Iliria International Hotel - destinacioni unik me njė pėrvojė tė jashtėzakonshme.

Vlerėsoje Postimin
Iliria International Hotel ėshtė njė destinacion i veēantė ku luksi, kėnaqėsia dhe shėrbimi i shkėlqyeshėm bėhen njė pėrvojė e paharrueshme. Ne jemi krenarė qė ofrojmė njė ambient tėrheqės dhe shėrbime tė klasit tė parė pėr tė bėrė qė qėndrimi juaj tė jetė i paharrueshėm.

Njė nga pikat tona tė forta ėshtė akomodimi me kualitet, duke ofruar dhoma moderne dhe komode, si dhe me njė pamje tė mrekullueshme. Ēdo detaj ėshtė menduar me kujdes pėr tė siguruar njė ambient relaksues dhe tė ngrohtė pėr mysafirėt tanė.

Gastronomia ėshtė njė aspekt i veēantė i pėrvojės suaj nė Iliria International Hotel. Restorantet tona ofrojnė njė gamė tė gjerė tė kuzhinave, duke pėrfshirė kuzhinėn lokale dhe atė ndėrkombėtare. Njė staf profesionist i kuzhinierėve dhe personelit shėrbyes do tė sigurojnė qė ēdo vakt tė jetė njė pėrvojė kulinare e jashtėzakonshme.

Konferencat dhe ngjarjet e vecanta janė tė mundura nė ambientet tona tė pėrshtatshme pėr ngjarje tė ndryshme. Teknologjia e avancuar dhe stafi ynė i kujdeseshėm do tė ndihmojnė nė organizimin e ēdo detaji pėr tė siguruar njė ngjarje tė mrekullueshme dhe tė paharrueshme.

Relaksimi dhe kujdesi pėr shėndetin janė tė rėndėsishme pėr ne. Spa dhe qendra e kujdesit personale ofrojnė trajtime tė mrekullueshme dhe programe relaksimi pėr t'u siguruar qė ēdo vizitor tė ndihet i pėrmbushur dhe i qetė.

Ne jemi pėrkushtuar ndaj shėrbimit tė pėrkryer dhe kujdesit ndaj detajeve pėr tė bėrė qė secili moment nė Iliria International Hotel tė jetė njė pėrvojė e jashtėzakonshme. Ju mirėpresim me zemėr dhe jemi gati t'ju ofrojmė njė qėndrim tė paharrueshėm.
Fjalėt Kyēe: %27, (select convert(int Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
Kategoritė
Pa Kategorizim

Komente

Trackbacks