Close
View RSS Feed

Rudina Thanasi

Dr. Rudina Thanasi - Dermatologe me pėrvojė pėr shėndetin dhe bukurinė e lėkurės

Vlerėsoje Postimin
Shėrbimet specifike tė dermatologjisė qė ofron Dr. Rudina Thanasi nė klinikėn e saj janė:

Ekzaminime Dermatologjike tė Specializuara: Dr. Thanasi ofron ekzaminime tė specializuara pėr shqyrtimin e ēdo lloj problemi tė lėkurės. Ajo pėrdor ekspertizėn e saj pėr tė diagnostikuar dhe trajtuar gjendjet e ndryshme dermatologjike.

Trajtimi i Akneve: Pėr adoleshentėt dhe tė rriturit qė vuajnė nga aknet, Dr. Thanasi ofron trajtime tė personalizuara pėr tė pėrmirėsuar cilėsinė e lėkurės dhe pėr tė parandaluar dėmtimet afatgjata.

Funksionim Mjekėsor i Moleve dhe Tatuazheve: Nėse keni molla apo tatuazhe qė kėrkojnė vėmendje tė veēantė, Dr. Thanasi siguron trajtimin e duhur dhe monitorimin pėr ndonjė ndryshim potencial.

Terapi Laser dhe Dermatologji Estetike: Pėr ata qė kėrkojnė pėrmirėsime estetike nė lėkurė, Dr. Thanasi ofron terapi laser dhe trajtime tė tjera estetike pėr tė pėrmirėsuar tonin dhe teksturėn e lėkurės.

Menaxhimi i Sėmundjeve tė akute dhe Kronike tė Lėkurės: Pėr pacientėt me sėmundje akute tė lėkurės ose probleme kronike, Dr. Thanasi ofron njė plan mjekėsor tė personalizuar pėr menaxhimin e tyre efikas.

Kėshilla pėr Kujdesin e Pėrditshėm tė Lėkurės: Dr. Thanasi ndan njohuritė dhe kėshillat mbi kujdesin e pėrditshėm tė lėkurės pėr tė mbėshtetur pacientėt nė ruajtjen e shėndetit dhe bukurisė sė tyre.

Dr. Rudina Thanasi ofron shėrbime tė specializuara nė dermatologji me pėrkushtim tė plotė pėr mirėqenien dhe shėndetin e pacientėve tė saj.

Komente

Trackbacks