Close
View RSS Feed

Nishant Taneja

Klinika Indiane e Syrit - Dr. Nishant Taneja

Vlerėsoje Postimin
Klinika Indiane e Syrit ėshtė njė qendėr shėndetėsore e specializuar nė kujdesin e syve, e cila ka pėr qėllim tė ofrojė shėrbime tė avancuara dhe cilėsore pėr pacientėt e saj. Dr. Nishant Taneja, drejtori i kėsaj klinike, ėshtė njė ekspert i njohur nė fushėn e oftalmologjisė dhe ka angazhuar njė ekip tė specializuar pėr tė siguruar kujdesin mė tė mirė pėr sytė tuaj.

Nė klinikėn e syrit, ofrohen shėrbime tė ndryshme tė cilat pėrfshijnė:

1. Ekzaminim i syrit: Klinika ofron njė ekzaminim tė plotė tė syrit pėr tė identifikuar ēdo problem potencial. Dr. Taneja dhe ekipi i tij janė tė kujdesshėm nė ēdo hollėsi tė diagnostikimit.

2. Kirurgji refraktive: Pėr ata qė dėshirojnė tė pėrmirėsojnė pamjen e tyre pa pėrdorur korrige, klinika ofron procedura tė specializuara, pėrfshirė lasikun.

3. Trajtimi i sėmundjeve tė syrit: Nėse keni probleme tė veēanta, si katarakta, glaukoma, ose diabeti qė mund tė prekin sytė, klinika ofron trajtime tė personalizuara dhe kirurgji nėse ėshtė e nevojshme.

4. Kujdesi pėr sytė e fėmijėve: Klinika ka njė angazhim tė veēantė nė ofrimin e kujdesit tė syve pėr fėmijėt, duke pėrfshirė edukimin dhe trajtimin e ēdo problemi potencial tė syrit qė mund tė ndikojė nė zhvillimin e tyre vizual.

5. Teknologji e avancuar: Klinika ėshtė e pajisur me teknologjinė mė tė fundit nė fushėn e oftalmologjisė, duke siguruar trajtim efikas dhe tė sigurt.

Klinika Indiane e Syrit, nėn drejtimin e Dr. Nishant Taneja, synon tė ofrojė njė pėrvojė tė personalizuar dhe tė cilėsuar pėr pacientėt e saj.

Komente

Trackbacks