Close
View RSS Feed

Brianza Dent

Shėrbime dentare me kujdes dhe me cilėsi- Brianza Dent

Vlerėsoje Postimin
Klinika dentare "Brianza Dent" nė Shqipėri ofron njė gamė tė gjerė shėrbimesh dentare me kujdes dhe cilėsi. Kjo klinikė ka njė ekip tė kualifikuar tė mjekėve dentistė qė angazhohen nė sigurimin e kujdesit shėndetėsor oral tė pacientėve.

Shėrbimet e ofruara nga klinika

Kontrolle Dentare Rutinė: Pėrmbledhja e statusit shėndetėsor oral dhe identifikimi i ēdo problemi potencial me dhėnie tė kėshillave pėr mirėmbajtjen e dendėsisė sė dhėmbėve.

Pastrimi Dental Profesional: Higjiena dentare profesionale pėr eliminimin e gurzave dhe depozitave tė tjera nga sipėrfaqja e dhėmbėve.

Riparim dhe Restaurim: Trajtimi i kariesit dhe restaurime tė ndryshme pėr rregullimin e problematikave dentare.

Ekstraksion Dhėmbėsh: Riparimi i dhėmbėve tė dėmtuar ose tė panevojshėm me ndjekjen e procedurave tė duhura.

Implantet Dentare: Ofrimi i zgjidhjeve implantare pėr mbushjen e dhėmbėve tė dėmtuar dhe rikthimin e funksionit tė humbur dentar.

Ortodonti: Trajtimi i problemeve ortodonte, duke pėrfshirė pėrdorimin e telave dhe metodave tė tjera korigjuese.

Kujdesi pėr Fėmijėt: Ofrimi i shėrbimeve tė specializuara pėr kujdesin e oral tė fėmijėve pėr tė siguruar njė zhvillim tė shėndetshėm dentar nga moshė e hershme.
Fjalėt Kyēe: Asnjė Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
Kategoritė
Pa Kategorizim

Komente

Trackbacks