Close
View RSS Feed

Rudina Thanasi

"Shėndeti dhe Bukuria e Lėkurės nė duart e Dr.Rudina Thanasit

Vlerėsoje Postimin
Dėshironi tė keni njė lėkurė tė shėndetshme dhe tė ndriēuar? Rudina Thanasi, dermatologe me pėrvojė dhe pasion pėr bukurinė dhe shėndetin e lėkurės, ofron njė gamė tė gjerė tė shėrbimeve dermatologjike. Besoni tek profesionalizmi i Dr.Rudina Thanasi dhe lėkura juaj do tė shkėlqejė!

Komente

Trackbacks