Close
View RSS Feed

Porto Lalzi

Porto Lalzi Yacht Lifestyle - eksperiencė qė nuk duhet humbur!

Vlerėsoje Postimin
Zhytuni nė luksin e detit dhe relaksimit nė njė mėnyrė tė pazakonshme! Porto Lalzi ėshtė destinacioni ku aventura dhe eleganca bashkohen nė njė pėrvojė tė paharrueshme. Nisni aventurėn tuaj me jaht, ku pamjet e bukura tė detit Adriatik do t'ju shoqėrojnė gjatė gjithė ditės suaj.
Kategoritė
Pa Kategorizim

Komente

Trackbacks