Close
View RSS Feed

Neteorm

Lexuesi i forumit shqiptar

Vlerėsoje Postimin
Mirė se vini nė forumin letrar shqiptar, komuniteti mė i vjetėr dhe cilėsor pėr lexuesit dhe shkrimtarėt e zjarrtė! Nuk ka ndjenjė mė tė mirė sesa tė zhytesh nė njė libėr tė mirė, tė zhytesh nė botėn e autorėve dhe tė lidhesh me tė gjithė personazhet emocionues, secili me personalitetin dhe historinė e vet. Ne synojmė ta pėrmirėsojmė atė pėrvojė leximi duke ofruar njė platformė sociale falas qė ju lejon tė ndani mendimet tuaja, tė zbuloni libra tė rinj dhe tė zhvilloni miqėsi emocionuese me ata qė ndajnė tė njėjtin pasion pėr letėrsinė artistike. Pėr shkrimtarėt krijues qė na sjellin kėto pėrvoja tė mahnitshme, ju mund tė pėrfitoni nga platforma jonė pėr tė promovuar punėn tuaj tek audienca tė reja, pėr tė marrė komente ose ide mbi njė vepėr nė zhvillim dhe pėr tė mbėshtetur njėri-tjetrin duke ndarė kėshilla me shkrimtarė tė tjerė tė talentuar.

Emri:  -640-0-5ad198f1cc7dd.jpg

Shikime: 63

Madhėsia:  43.5 KB
Fjalėt Kyēe: leximi, libra, shkrimtarė shqiptar Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
Kategoritė
Pa Kategorizim

Komente

Trackbacks