Close
View RSS Feed

Receta Baby

Ebook me receta per moshen 6M+ deri 12M

Vlerėsoje Postimin
Libri me receta i moshes 6M+ deri 12M nga Receta Baby
Emri:  keshilla per ushqyerjen.jpg

Shikime: 8293

Madhėsia:  29.5 KB
Nje liber me disa menu javore per 3 vaktet kryesore.
Larmishmeri recetash per ti siguruar femijes nje shumellojshmeri vlerash ushqyese qe i duhen cdo dite.
Keshilla te vlefshme per cdo recete dhe per ushqyerjen ne pergjithesi.
Shoqeruar edhe me informacione per vlerat ushqimore qe shume produkte permbajne ne 100 gram.
Bazuar totalisht ne keshillat e metodes Baby Led Weaning per ti dhene mundesine femijes te kaloj ndryshimin nga purete ne ushqyerjen me copa ne menyre te pavarur.

Vizitoni faqen tone per libra te tjere me receta per femije dhe beba, keshilla per ushqyerjen ose ide recetash
Fjalėt Kyēe: Asnjė Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
Kategoritė
Familja

Komente

Trackbacks