Close
View RSS Feed

Receta Baby

Receta baby g.v

Vlerėsoje Postimin
Receta te shendetshme per femije dhe beba

Emri:  baby-2423896_640.jpg

Shikime: 8737

Madhėsia:  42.7 KB
Jeni nene e re?
Femija juaj a refuzon ushqimin dhe nuk ka interes te provoje shije te reja ushqimesh?
Apo thjesht keni nevoje per ide recetash?

Atehere kjo faqe ben per ju: ju keshillojme te vizitoni faqen: receta baby
Aty do te gjeni ide recetash te shendetshme per femijen tuaj nga Gerta, eksperte ne ushqimin e bebave dhe femijeve.
Fjalėt Kyēe: Asnjė Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
Kategoritė
Familja

Komente

Trackbacks