Close
View RSS Feed

Iliria Hotel

  1. Pushoni me Stil dhe Komoditet nė Iliria International Hotel!

    Kur vjen puna pėr njė qėndrim tė mrekullueshėm nė Durrės, zgjedhja ėshtė e qartė - Iliria International Hotel. Ne kemi ndėrtuar njė oaz tė veēantė ku luksin e bėn mė tė afėrt me natyrėn dhe pamjen e mrekullueshme drejt detit.Ne e ndryshojmė njė qėndrim nė njė aventurė, dhe ēdo moment nė Iliria International Hotel ėshtė njė pėrvojė e veēantė. Zgjidhni shkėlqimin dhe bukurinė nė ēdo detaj tek Iliria International Hotel, ku jeta bėhet mė e mrekullueshme!
    Fjalėt Kyēe: det, durres, hotel, iliria international Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
    Kategoritė
    Pa Kategorizim