Close
View RSS Feed

Porto Lalzi

 1. Jetesa luksoze nė Porto Lalzi Yacht Lifestyle

  Nė Porto Lalzi Yacht Lifestyle, ofrohen shėrbime tė klasit tė lartė pėr ata qė dėshirojnė tė pėrjetojnė njė stil luksoz jetese nė ambientet e bukura tė bregdetit. Disa nga shėrbimet e ofruara mund tė pėrfshijnė:

  Charter Yacht: Porto Lalzi ofron mundėsinė pėr tė marrė nė qira jahte luksoze pėr ekskursionet detare. Kjo ėshtė njė mėnyrė ekskluzive pėr tė shijuar bukurinė e detit dhe pėr tė bėrė udhėtime tė mahnitshme nėpėr ishujt dhe zonat e tjera tėrheqėse.

  Dogana dhe ...
 2. Porto Lalzi Yacht Lifestyle - eksperiencė qė nuk duhet humbur!

  Zhytuni nė luksin e detit dhe relaksimit nė njė mėnyrė tė pazakonshme! Porto Lalzi ėshtė destinacioni ku aventura dhe eleganca bashkohen nė njė pėrvojė tė paharrueshme. Nisni aventurėn tuaj me jaht, ku pamjet e bukura tė detit Adriatik do t'ju shoqėrojnė gjatė gjithė ditės suaj.
  Kategoritė
  Pa Kategorizim