Close
View RSS Feed

Porto Lalzi

  1. Jetesa luksoze nė Porto Lalzi Yacht Lifestyle

    Nė Porto Lalzi Yacht Lifestyle, ofrohen shėrbime tė klasit tė lartė pėr ata qė dėshirojnė tė pėrjetojnė njė stil luksoz jetese nė ambientet e bukura tė bregdetit. Disa nga shėrbimet e ofruara mund tė pėrfshijnė:

    Charter Yacht: Porto Lalzi ofron mundėsinė pėr tė marrė nė qira jahte luksoze pėr ekskursionet detare. Kjo ėshtė njė mėnyrė ekskluzive pėr tė shijuar bukurinė e detit dhe pėr tė bėrė udhėtime tė mahnitshme nėpėr ishujt dhe zonat e tjera tėrheqėse.

    Dogana dhe ...