Close
View RSS Feed

Nishant Taneja

  1. Klinika Indiane e Syrit - Dr. Nishant Taneja

    Klinika Indiane e Syrit ėshtė njė qendėr shėndetėsore e specializuar nė kujdesin e syve, e cila ka pėr qėllim tė ofrojė shėrbime tė avancuara dhe cilėsore pėr pacientėt e saj. Dr. Nishant Taneja, drejtori i kėsaj klinike, ėshtė njė ekspert i njohur nė fushėn e oftalmologjisė dhe ka angazhuar njė ekip tė specializuar pėr tė siguruar kujdesin mė tė mirė pėr sytė tuaj.

    Nė klinikėn e syrit, ofrohen shėrbime tė ndryshme tė cilat pėrfshijnė:

    1. Ekzaminim i syrit: Klinika ...