Close
View RSS Feed

Nishant Taneja

  1. Shikimi Juaj, Misioni Ynė! -Dr. Nishant Taneja

    Vlerėsojmė ēdo hap tė shikimit tuaj, dhe kujdesemi pėr tė nė mėnyrė tė veēantė. Me vlerėsimin dhe trajtimin tonė okulistik tė personalizuar, do tė gėzoni shikim tė qartė dhe tė shėndetshėm. Bėni zgjedhjen e duhur pėr vizionin tuaj dhe besoni nė profesionalizmin e Dr. Nishant Taneja pėr shėrbimin okulistik tė cilėsisė sė lartė.