Close
View RSS Feed

Pa Kategorizim

Entries with no category

  1. Klinika Indiane e Syrit - Dr. Nishant Taneja

    Klinika Indiane e Syrit ėshtė njė qendėr shėndetėsore e specializuar nė kujdesin e syve, e cila ka pėr qėllim tė ofrojė shėrbime tė avancuara dhe cilėsore pėr pacientėt e saj. Dr. Nishant Taneja, drejtori i kėsaj klinike, ėshtė njė ekspert i njohur nė fushėn e oftalmologjisė dhe ka angazhuar njė ekip tė specializuar pėr tė siguruar kujdesin mė tė mirė pėr sytė tuaj.

    Nė klinikėn e syrit, ofrohen shėrbime tė ndryshme tė cilat pėrfshijnė:

    1. Ekzaminim i syrit: Klinika ...
  2. Shikimi Juaj, Misioni Ynė! -Dr. Nishant Taneja

    Vlerėsojmė ēdo hap tė shikimit tuaj, dhe kujdesemi pėr tė nė mėnyrė tė veēantė. Me vlerėsimin dhe trajtimin tonė okulistik tė personalizuar, do tė gėzoni shikim tė qartė dhe tė shėndetshėm. Bėni zgjedhjen e duhur pėr vizionin tuaj dhe besoni nė profesionalizmin e Dr. Nishant Taneja pėr shėrbimin okulistik tė cilėsisė sė lartė.