Close

Komente Bllogu

 1. Maska e Neteorm
  Nuk them se kam pare ekzaktesisht kete perralle, po historia eshte e degjuar pak a shume me kete qe ke postuar ti, e kam kohe qe nuk lexoj me perralla ose filma vizatimore
 2. Maska e Ad'Anderseni
  Ma thonė tė gjithė shqiptarėt se ėshtė pėrrallė e dėgjuar ,dhe unė gjithmonė pyes "ju lutem,nėse e kini dėgjuar,ma thoni ku? Nėse ekzistonte si pėrrallė ,pėrpara se unė ta krijoja ,atėherė duhet ta lexojė njėherė. Nėse e dini ku ndodhet njė pėrrallė e tillė ,ose e ngjashme me tė,ma ēoni linkun. Unė kėtė pėrrallė e kam krijuar nė 2019,e kam publikuar online nė anglisht,dhe asnjė lexues i huaj nuk me ke ka thėnė se ekzistonte si pėrrallė. Perkundrazi,tė gjithė e kanė quajtur njė krijim origjinal.Nėse unė ,pa dashur,kam shkruar njė pėrrallė e cila ekzistonte mė parė ,atėherė mė duhet ta di. Unė kam kėrkuar nė internet,por nuk kam gjetur asnjė pėrrallė tė ngjashme me tė. Nėse ju dini dicka,atėherė ju lutem mė ndihmoni. Nuk dua kurrsesi tė kopjoj tė tjerėt. Nėse mund tė mė dėrgoni njė pėrrallė si kjo,do t'u isha shumė mirėnjohės.
 3. Maska e Neteorm
  Te then te drejten, si perralle eshte e degjuar po me personazhe te ndryshme duke sjelle pak a shume te njejten mesazh, miqte vlejne me shume se cdo gje tjeter, gjithsesi e ke pershkruar bukur, mos ndalo te shkruash.

  Suksese!