Close
View RSS Feed

ninoenina

 1. Pėrgatitja e liturgjisė sė festave tė urdhėruara. Komente postohen disa ditė pėrpara festave.

  Citim Postuar mė parė nga ninoenina Lexo Postimin
  F.A. E DIELA E 4 TĖ PASHKĖS VITI B.

  PĖRGATITJA E LITURGJISĖ

  E DIELA E 4 TĖ PASHKĖS VITI B

  MĖ 21-4-2024


  UNGJILLI: Gj. 10, 11-18.


  11 Unė jam Bariu i mirė.
  Bariu i mirė e jep jetėn e vet pėr delet.
  12 Rrogėtari ‑ qė s’ėshtė bari,
  tė cilit nuk i pėrkasin delet ‑
  kur sheh se po vjen ujku
  lė delet e ikėn
  ‑ e ujku i rrėmben dhe i shpėrndan:
  13 ėshtė rrogėtar
  ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim