Close
View RSS Feed

Neteorm

  1. Lexuesi i forumit shqiptar

    Mirė se vini nė forumin letrar shqiptar, komuniteti mė i vjetėr dhe cilėsor pėr lexuesit dhe shkrimtarėt e zjarrtė! Nuk ka ndjenjė mė tė mirė sesa tė zhytesh nė njė libėr tė mirė, tė zhytesh nė botėn e autorėve dhe tė lidhesh me tė gjithė personazhet emocionues, secili me personalitetin dhe historinė e vet. Ne synojmė ta pėrmirėsojmė atė pėrvojė leximi duke ofruar njė platformė sociale falas qė ju lejon tė ndani mendimet tuaja, tė zbuloni libra tė rinj dhe tė zhvilloni miqėsi emocionuese me ata ...
    Fjalėt Kyēe: leximi, libra, shkrimtarė shqiptar Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
    Kategoritė
    Pa Kategorizim