Close
View RSS Feed

Neteorm

  1. Ajo qė ka rėndėsi ėshtė njė mendje e pastėr

    Njė i urtė i verbėr qė ulej jashtė dyqanit tė pambukut pranė njė vendi tė shenjtė. Ai njihej se kishte fuqi tė veēanta shpirtėrore. Ai ishte nė moshėn e tij tė hershme tė mesme dhe ulej buzė rrugės nėn strehėn e dyqanit lokal tė pambukut. Ai kishte njė pallto tė zezė dhe njė tas lypėsie pėrpara tij. Ai vazhdimisht tundej pėrpara dhe mbrapa, dhe herė pas here mėrmėriti me vete, por nuk pranoi tė tėrhiqej nė bisedė, sado qė njerėzit tė pėrpiqeshin shumė.

    Ai padyshim nuk i pėlqente turmat ...
    Kategoritė
    Pa Kategorizim