Close
View RSS Feed

Bllogjet mė tė Fundit

  1. Femto-LASIK me Dr. Nishant Taneja

    Dr. Nishant Taneja, njė pionier nė kirurgjinė e syve, sjell njė inovacion tė jashtėzakonshėm nė Tiranė: Femto-LASIK. Kjo procedurė e fundit pėrdor teknologjinė e lazerit femtosecond pėr tė korrigjuar gabimet refraktive dhe pėr tė zhdukur nevojėn pėr syze. Nė Indian Eye Institute and Laser Center, kujdesi dhe pėrvoja e Dr. Taneja shndėrrojnė jetėn e pacientėve duke u dhėnė njė vizion tė qartė dhe tė lirė.
    Fjalėt Kyēe: eye clinic, nishant taneja Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
    Kategoritė
    Pa Kategorizim