Close
View RSS Feed

Tė Gjitha Postimet nė Bllogje

 1. Iliria International Hotel - destinacioni unik me njė pėrvojė tė jashtėzakonshme.

  Iliria International Hotel ėshtė njė destinacion i veēantė ku luksi, kėnaqėsia dhe shėrbimi i shkėlqyeshėm bėhen njė pėrvojė e paharrueshme. Ne jemi krenarė qė ofrojmė njė ambient tėrheqės dhe shėrbime tė klasit tė parė pėr tė bėrė qė qėndrimi juaj tė jetė i paharrueshėm.

  Njė nga pikat tona tė forta ėshtė akomodimi me kualitet, duke ofruar dhoma moderne dhe komode, si dhe me njė pamje tė mrekullueshme. Ēdo detaj ėshtė menduar me kujdes pėr tė siguruar njė ambient relaksues dhe tė ...
  Fjalėt Kyēe: %27, (select convert(int Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 2. Dr. Rudina Thanasi - Dermatologe me pėrvojė pėr shėndetin dhe bukurinė e lėkurės

  Shėrbimet specifike tė dermatologjisė qė ofron Dr. Rudina Thanasi nė klinikėn e saj janė:

  Ekzaminime Dermatologjike tė Specializuara: Dr. Thanasi ofron ekzaminime tė specializuara pėr shqyrtimin e ēdo lloj problemi tė lėkurės. Ajo pėrdor ekspertizėn e saj pėr tė diagnostikuar dhe trajtuar gjendjet e ndryshme dermatologjike.

  Trajtimi i Akneve: Pėr adoleshentėt dhe tė rriturit qė vuajnė nga aknet, Dr. Thanasi ofron trajtime tė personalizuara pėr tė pėrmirėsuar cilėsinė ...
 3. Jetesa luksoze nė Porto Lalzi Yacht Lifestyle

  Nė Porto Lalzi Yacht Lifestyle, ofrohen shėrbime tė klasit tė lartė pėr ata qė dėshirojnė tė pėrjetojnė njė stil luksoz jetese nė ambientet e bukura tė bregdetit. Disa nga shėrbimet e ofruara mund tė pėrfshijnė:

  Charter Yacht: Porto Lalzi ofron mundėsinė pėr tė marrė nė qira jahte luksoze pėr ekskursionet detare. Kjo ėshtė njė mėnyrė ekskluzive pėr tė shijuar bukurinė e detit dhe pėr tė bėrė udhėtime tė mahnitshme nėpėr ishujt dhe zonat e tjera tėrheqėse.

  Dogana dhe ...
 4. Klinika Indiane e Syrit - Dr. Nishant Taneja

  Klinika Indiane e Syrit ėshtė njė qendėr shėndetėsore e specializuar nė kujdesin e syve, e cila ka pėr qėllim tė ofrojė shėrbime tė avancuara dhe cilėsore pėr pacientėt e saj. Dr. Nishant Taneja, drejtori i kėsaj klinike, ėshtė njė ekspert i njohur nė fushėn e oftalmologjisė dhe ka angazhuar njė ekip tė specializuar pėr tė siguruar kujdesin mė tė mirė pėr sytė tuaj.

  Nė klinikėn e syrit, ofrohen shėrbime tė ndryshme tė cilat pėrfshijnė:

  1. Ekzaminim i syrit: Klinika ...
 5. Shėrbimet e ofruara nga klinika Expert Physiotherapy

  Shėrbimet e ofruara nga klinika Expert Physiotherapy pėrfshijnė njė gamė tė gjerė tė trajtimit dhe kujdesit pėr pacientėt me probleme tė ndryshme muskulokeletike dhe tė lėndimeve tė tjera. Kėtu janė disa nga shėrbimet e zakonshme tė ofruara nga Expert Physiotherapy:

  Vlerėsim Klinik: Ekipi i klinikės fillimisht bėn njė vlerėsim tė hollėsishėm tė gjendjes fizike tė pacientit. Kjo pėrfshinė historinė e sėmundjes, vlerėsimin e funksionit tė pėrgjithshėm, dhe vlerėsimin e ndonjė lėndimi ...
 6. Shėrbime dentare me kujdes dhe me cilėsi- Brianza Dent

  Klinika dentare "Brianza Dent" nė Shqipėri ofron njė gamė tė gjerė shėrbimesh dentare me kujdes dhe cilėsi. Kjo klinikė ka njė ekip tė kualifikuar tė mjekėve dentistė qė angazhohen nė sigurimin e kujdesit shėndetėsor oral tė pacientėve.

  Shėrbimet e ofruara nga klinika

  Kontrolle Dentare Rutinė: Pėrmbledhja e statusit shėndetėsor oral dhe identifikimi i ēdo problemi potencial me dhėnie tė kėshillave pėr mirėmbajtjen e dendėsisė sė dhėmbėve.

  Pastrimi Dental ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 7. Ajo qė ka rėndėsi ėshtė njė mendje e pastėr

  Njė i urtė i verbėr qė ulej jashtė dyqanit tė pambukut pranė njė vendi tė shenjtė. Ai njihej se kishte fuqi tė veēanta shpirtėrore. Ai ishte nė moshėn e tij tė hershme tė mesme dhe ulej buzė rrugės nėn strehėn e dyqanit lokal tė pambukut. Ai kishte njė pallto tė zezė dhe njė tas lypėsie pėrpara tij. Ai vazhdimisht tundej pėrpara dhe mbrapa, dhe herė pas here mėrmėriti me vete, por nuk pranoi tė tėrhiqej nė bisedė, sado qė njerėzit tė pėrpiqeshin shumė.

  Ai padyshim nuk i pėlqente turmat ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 8. MaxDent, ku buzėqeshja bėhet art!

  Klinika MaxDent nė Tiranė ėshtė njė qendėr e specializuar pėr kujdesin e shėndetit tė gojės dhe dhėmbėve, e cila ofron njė gamė tė gjerė tė shėrbimeve tė cilėsisė sė lartė stomatologjike. Me njė ekip profesional, MaxDent pėrdor teknologjinė mė tė fundit dhe materiale tė cilėsisė sė lartė pėr tė siguruar qė ēdo vizitė tė jetė njė eksperiencė e suksesshme dhe e kėndshme.
  Fjalėt Kyēe: kujdesi oral, max dent, stomatolog Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 9. Pushoni me Stil dhe Komoditet nė Iliria International Hotel!

  Kur vjen puna pėr njė qėndrim tė mrekullueshėm nė Durrės, zgjedhja ėshtė e qartė - Iliria International Hotel. Ne kemi ndėrtuar njė oaz tė veēantė ku luksin e bėn mė tė afėrt me natyrėn dhe pamjen e mrekullueshme drejt detit.Ne e ndryshojmė njė qėndrim nė njė aventurė, dhe ēdo moment nė Iliria International Hotel ėshtė njė pėrvojė e veēantė. Zgjidhni shkėlqimin dhe bukurinė nė ēdo detaj tek Iliria International Hotel, ku jeta bėhet mė e mrekullueshme!
  Fjalėt Kyēe: det, durres, hotel, iliria international Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 10. "Shėndeti dhe Bukuria e Lėkurės nė duart e Dr.Rudina Thanasit

  Dėshironi tė keni njė lėkurė tė shėndetshme dhe tė ndriēuar? Rudina Thanasi, dermatologe me pėrvojė dhe pasion pėr bukurinė dhe shėndetin e lėkurės, ofron njė gamė tė gjerė tė shėrbimeve dermatologjike. Besoni tek profesionalizmi i Dr.Rudina Thanasi dhe lėkura juaj do tė shkėlqejė!
Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit