Close
View RSS Feed

Bllogjet mė tė Fundit

 1. Ndihme per nje program POS Br

  Citim Postuar mė parė nga andrit Lexo Postimin
  Pershendetje,

  Kam nje program per menaxhimin e barit dhe resorantit programi quhet POS BR ju lutem nese keni mundesi te me asistoni se kur nis programin me del ky lajmerim: nese keni mundesi mund tu jap any desk

  kam ngarkuar dhe bazen te te dhenave ne sql server 2008 por programit nuk hapet nese ka mundesi mund te me kontaktoni ...Emri: 1.jpg

Shikime: 18

Madhėsia: 34.3 KBEmri: 2.jpg

Shikime: 20

Madhėsia: 28.8 KB

  The 'TABLE_Punonjes' control cannot be initialized, the following
  ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 2. Profesioni politikan

  Legjenda e Wall St, Martin Armstrong, shpenzoi 4 dekada duke menaxhuar miliarda dollarė pėr llogari tė klientėve tė tij nė mbarė botėn. Nė tė njėjtėn kohė, ai ishte edhe personi qė pushtetarėt thėrrisnin sa herė qė hasnin nė kriza ekonomike. Pėr 40 vjet, ai kėshilloi kėta pushtetarė falas, pa pagesė. Kur ndjekėsit e tij tė shumtė e pyetėn se pse nuk u merrte para kėtyre shteteve qė i kanė xhepat plot, ai u tha: "Nėse unė do tė pranoja para si kėshilltar, atėherė unė do tė isha i blerė si ata dhjetra ...

  Rifreskuar nė datėn 20-07-2024 ora 23:20 nga Albo

  Kategoritė
  Politika , Demokracia , Kombi
 3. Demokracia vdiq! Tė na rrojė sa malet demokracia!

  Koha qė po jetojmė, do tė njihet nė analet e historisė si epoka e mashtrimit tė madh. Shumė njerėz nuk arrijnė ta shohin kėtė gjė sot, por do tė arrijnė ta bėjnė kėtė gjė nė retrospektivė kur tė ketė kaluar pak kohė dhe kur mendja tė jetė kthjelluar. Ashtu si shiu i rrėmbyeshėm turbullon ujin e njė lumi e nuk tė lejon tė shikosh tabanin e tij, dielli e kthjellon ujin e njė lumi dhe t'i mund tė shikosh nga lart tabanin e lumit me tė gjithė gurėt dhe peshqit qė lėvizin nė tė.

  Politika ...

  Rifreskuar nė datėn 08-07-2024 ora 17:03 nga Albo

  Kategoritė
  Politika , Demokracia , Kombi
 4. Ruajtja e Turizmit Detar nė Shqipėri: Njė Prioritet pėr tė Ardhmen

  Turizmi detar nė Shqipėri ka parė njė rritje tė ndjeshme vitet e fundit, duke u bėrė njė nga sektorėt mė tė rėndėsishėm pėr ekonominė e vendit. Bukuria natyrore e bregdetit shqiptar, veēanėrisht nė zona si Karaburuni dhe Sazani, ka tėrhequr turistė nga mbarė bota. Megjithatė, kjo rritje e shpejtė ka sjellė edhe sfida tė mėdha pėr ruajtjen e mjedisit detar. Pėr tė siguruar njė zhvillim tė qėndrueshėm tė turizmit detar, ėshtė thelbėsore tė ndėrmerren masa konkrete pėr mbrojtjen e kėtyre zonave tė ...
  Fjalėt Kyēe: 15), 15)||' Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Politika , Kultura , Kombi
 5. Vendimi mė i rėndėsishėm nė jetė

  Njė djalosh student nė Universitetin e Selanikut, kish dėgjuar pėr njė murg plak qė ishte bėrė i famshėm nė Greqi nė fundin e viteve 1980 pasi kish folur hapur kundėr politikave evropiane tė qeverisė greke. Murgu e kish emrin Paisio dhe jetonte i vetmuar nė njė kasolle nė Malin e Shenjtė, Malin Athos. Djaloshi, me njė grup shokėsh studentė, mori rrugėn pėr nė Malin e Shenjtė, e pėr tė takuar nga afėr murgun. Djaloshi ishte kurioz pasi njerėzit flisnin se murgu Paisio ishte shenjtor, njeri i shenjtė. ...

  Rifreskuar nė datėn 29-04-2024 ora 10:13 nga Albo

  Kategoritė
  Familja , Feja
 6. Pėrgatitja e liturgjisė sė festave tė urdhėruara. Komente postohen disa ditė pėrpara festave.

  Citim Postuar mė parė nga ninoenina Lexo Postimin
  F.A. E DIELA E 4 TĖ PASHKĖS VITI B.

  PĖRGATITJA E LITURGJISĖ

  E DIELA E 4 TĖ PASHKĖS VITI B

  MĖ 21-4-2024


  UNGJILLI: Gj. 10, 11-18.


  11 Unė jam Bariu i mirė.
  Bariu i mirė e jep jetėn e vet pėr delet.
  12 Rrogėtari ‑ qė s’ėshtė bari,
  tė cilit nuk i pėrkasin delet ‑
  kur sheh se po vjen ujku
  lė delet e ikėn
  ‑ e ujku i rrėmben dhe i shpėrndan:
  13 ėshtė rrogėtar
  ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 7. Njė partner i besueshėm pėr prona nė Dubai?

  KETA Real Estate ėshtė njė kompani e njohur nė Dubai pėr shėrbimet e saj tė inovacionit dhe pėrmbushjes sė shkėlqyer tė klientėve. Ata synojnė tė jenė udhėheqėsit nė fushėn e pronave tė patundshme, duke ofruar njė pėrvojė tė personalizuar dhe profesionale pėr secilin klient. Vizioni i tyre pėr tė ardhmen ėshtė tė kontribuojnė nė rritjen dhe prosperitetin e qytetit duke siguruar lidhjen e njerėzve me pronat e tyre ideale dhe mundėsitė e investimeve tė suksesshme. Ndėrsa misioni i tyre ėshtė tė ofrojnė ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 8. Rehabilitimi Neurologjik: Rikthimi pas Sėmundjeve Neurologjike

  Njė rrugė drejt rimarrjes sė plotė pas sėmundjeve neurologjike fillon te Expert Physiotherapy. Kjo klinikė e specializuar ofron trajtime tė personalizuara pėr pacientėt qė pėrballen me sfida tė ndryshme pas njė sėmundjeje tė trurit, epilepsisė, ose dėmtimeve tė tjera neurologjike.

  Ata nxisin rikuperimin e autonomisė fizike dhe mendore tė pacientėve, duke u pėrqėndruar nė nevojat individuale dhe duke pėrdorur njė gamė tė gjerė tė teknikave dhe pajisjeve tė fizioterapisė. Ambientet ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 9. Pse tė zgjidhni Klinikėn Dentare Implantus pėr Implantet Tuaja?

  Ekspertiza e Specializuar: Ekipi ka trajnim tė gjerė dhe pėrvojė tė madhe nė procedurat e implantit.

  Teknologji e Avancuar: Pėrdorim teknologjinė mė tė fundit nė fushėn e stomatologjisė pėr diagnoza dhe trajtime tė saktė.

  Kujdesi i Qėndruar nė Pacient: Dedikim pėr ofrimin e kujdesit tė personalizuar, duke siguruar komoditet dhe kėnaqėsi gjatė rrugės tuaj drejt njė buzėqeshje tė rindėrtuar.

  Klinika Dentare Implantus, tė pėrkushtuar pėr tė shfrytėzuar zhvillimet ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 10. Femto-LASIK me Dr. Nishant Taneja

  Dr. Nishant Taneja, njė pionier nė kirurgjinė e syve, sjell njė inovacion tė jashtėzakonshėm nė Tiranė: Femto-LASIK. Kjo procedurė e fundit pėrdor teknologjinė e lazerit femtosecond pėr tė korrigjuar gabimet refraktive dhe pėr tė zhdukur nevojėn pėr syze. Nė Indian Eye Institute and Laser Center, kujdesi dhe pėrvoja e Dr. Taneja shndėrrojnė jetėn e pacientėve duke u dhėnė njė vizion tė qartė dhe tė lirė.
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit