Close
View RSS Feed

Bllogjet mė tė Fundit

  1. Dr. Rudina Thanasi - Dermatologe me pėrvojė pėr shėndetin dhe bukurinė e lėkurės

    Shėrbimet specifike tė dermatologjisė qė ofron Dr. Rudina Thanasi nė klinikėn e saj janė:

    Ekzaminime Dermatologjike tė Specializuara: Dr. Thanasi ofron ekzaminime tė specializuara pėr shqyrtimin e ēdo lloj problemi tė lėkurės. Ajo pėrdor ekspertizėn e saj pėr tė diagnostikuar dhe trajtuar gjendjet e ndryshme dermatologjike.

    Trajtimi i Akneve: Pėr adoleshentėt dhe tė rriturit qė vuajnė nga aknet, Dr. Thanasi ofron trajtime tė personalizuara pėr tė pėrmirėsuar cilėsinė ...