Close
View RSS Feed

Bllogjet mė tė Fundit

 1. classes learned knowledge management

  The purpose of this blog post is review some practical and greatest practices lessons that can be used by anybody wanting to apply an understanding management system in their organization. Generate An Understanding Share One of the best practices we found over the years will be create a main share of real information which can be provided and developed naturally across the entire business. Having a single source of knowledge that everyone can reference and contribute to is an excellent ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 2. Urgjente!!!!!!

  Me duhet nje fletore pune gjuhe shqipe klasa 9 albas brenda 24 oreve. A ka ndonje link ku mund ta gjej online ose ndonje librari te hapur edhe te dielen?
  Fjalėt Kyēe: fl.pune gjuha 9 Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 3. Shqipėri: Vendimi i qeverisė, paga minimale mujore rritet nė 20,000 lekė

 4. Punesim, punonjes magazine

  Kerkohet punonjes magazine ne magazinen qendrore

  Detyrat dhe Pergjegjesite:

  -Shkarkon mallrat nga mjetet transportuese nė ēdo rast qe ka furnizime te reja
  -Rendit mallrat brenda nė magazine para dhe pas shkarkimit tė kamionėve
  -Ka pėrgjegjėsi qė mallrat tė vendosen nė vendet e caktuara, duke respektuar karakteristikat e secilit dhe kushtet e magazinimit te tyre
  -Ndihmon shoferet pėr ngarkimin e mallrave kur dėrgesat behėn me automjetet e kompanisė ...

  Rifreskuar nė datėn 22-09-2022 ora 07:21 nga klei1212

  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 5. Atdhe Geci

  Citim Postuar mė parė nga Rrustem Geci Lexo Postimin
  KRUARJET E FJALĖS
  Nė kraharorin tim tė pėrgjakur
  krejt nė errėsirė tė shpirtit dhe tė
  zemrės, u pjekėn fjalėt e shkrimit
  u pjek zėri im qė dua t“ju rrėfej,
  pėr poezinė qė ma dha pavarėsinė.

  Ēdo shpirt i lirė ėshtė Skėnderbe
  ēdo shpirt i lirė ėshtė njeri atdhé
  ēdo shpirt i lirė ėshtė Zeus e Thot
  ēdo shpirt i lirė ėshtė poet i vetes.

  Libėr, unė jam ardhė nė jetė, pėr
  pak vuajtje dhe pėr pak dhimbje,
  ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit