Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  Besimtar Musliman Maska e HoteL-MadriD
  Anėtarėsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Württemberg
  Mosha
  30
  Postime
  737
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Lind femija me dy koke

  Nene 22 vjecare. Femija eshte ne gjendje te shendoshe dhe pervec se ka koken cift organet tjera i ka tek. /

  Peshon 5.5 kg kurse sapo eshte publikuar lajmi per kete femije policia ka rrethekuar spitalin pasi numri i njerezve kureshtar te mbledhur per te shikuar femijen ka kaluar shifren 100.000.

  Zoti eshte i madh, Duhet pranuar ashtu si ėshtė pasi ėshtė krijesė e tij .....

  PS: Me falni Mod po s`dita ku ta hap kete teme.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Forca MILAN - is Champion and only Champion!

 2. #2
  Jeta ėshtė e bukur! Maska e Elna Durrėsi
  Anėtarėsuar
  15-06-2002
  Postime
  922
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Ka diku 10 dite kjo ndodhi. Ky femije ka mbijetuar vetem 24 ore. Ngjarja ka ndodhur ne Indi.

  Elna.

 3. #3
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Aktualitet Shoqerore.
  Holy Christ....
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 4. #4
  pa meshire per injorancen Maska e stella_senza_cielo
  Anėtarėsuar
  30-07-2008
  Vendndodhja
  Ne qiell pa diskutim....po jo ne ate qiell qe te gjithe deshirojme...ky qielli ku jetoj une ka shume mbeturina njerezore....qe fatkeqsisht vetem po te isha e tille do dija ti shmangia e ti torturoja :p
  Mosha
  28
  Postime
  618
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shyqyr qe nuk ndodhin te gjitha ne Elbasan.....
  adesso si che ho trovato il mio cielo forever and ever

 5. #5
  WoRkInG Maska e [Neo]
  Anėtarėsuar
  05-10-2008
  Vendndodhja
  A man can be happy with any woman, as long as he does not love her.
  Postime
  247
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga HoteL-MadriD Lexo Postimin
  Nene 22 vjecare. Femija eshte ne gjendje te shendoshe dhe pervec se ka koken cift organet tjera i ka tek. /

  Peshon 5.5 kg kurse sapo eshte publikuar lajmi per kete femije policia ka rrethekuar spitalin pasi numri i njerezve kureshtar te mbledhur per te shikuar femijen ka kaluar shifren 100.000.

  Zoti eshte i madh, Duhet pranuar ashtu si ėshtė pasi ėshtė krijesė e tij .....

  PS: Me falni Mod po s`dita ku ta hap kete teme.
  pik e zez per vellezerit siamez dhe motrat siameze kisha degjuar por per femije me dy koka nuk kisha degjuar megjithese keto jane pasojat e veprimeve tona jane mutacionet qe ndodhin ne gene kur femijet jane ende ne fetus dhe keto mutacione vijne se pasoje e ndryshimit te ambientit ku neve jetojme dhe kete gje e kemi ndryshuar neve me mikrobet dhe viruset e reja qe krijojne shoqerite e kerkimeve vec per qellime fitimi dhe kjo nuk eshte nje gje e mire
  Always forgive your enemies, nothing annoys them so much.

  Oscar Wilde.

 6. #6
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga keneta e vogel Lexo Postimin
  shyqyr qe nuk ndodhin te gjitha ne Elbasan.....
  pse moj ti te gjitha ne elbasan do ndodhin boll kane ndodhur deri tani .

  vici me dy koka
  gjeli qe ben veze
  femija me koke ujku
  Gjergj Kastrioti org

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  ca nuk po na shikojn syt

  po kur them un qe e kemi flamurin te frikshem vetem te huajt bien dakort me mua

 8. #8
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elna Durrėsi Lexo Postimin
  Ka diku 10 dite kjo ndodhi. Ky femije ka mbijetuar vetem 24 ore. Ngjarja ka ndodhur ne Indi.

  Elna.
  Shife mire ne foto, si 24 oresh te duket ai ty? Ai qenka si 18 vjec.

  Dy koka, i frikshem.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime
  e paska pas tjatin shqiptar ai me dy koka si shqiponja jone qe ja marsha tkeqen


  PS: po pse vdiq nga se?! cne kaq pak 24 ore jete?!!!!!!
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime nė 198 postime
  Nuk eshte hera e pare qe ndodh .Kam pare nje emision qe fliste per keto raste.Keta femije nuk rrojne.Jane bere perpjekje per ta shkeputur ''femijen parazit'' ,keshtu e qujne koken e dyte,por pa rezultat.Rasti i fundit kishte ndodhur ne Algjeri.Nje nene lindi dy binjake dhe nje nga ato ishte me dy koka .Nga viti i dyte apo i trete i jetes u munduan ti ndanin ,por vajza nuk e pati te gjate vdiq pas disa muajsh pas operacionit .

Tema tė Ngjashme

 1. Vlera e fėmijėve nė Islam
  Nga Drini_i_Zi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-02-2009, 18:56
 2. Tradita ilire tek shqiptarėt e Maqedonisė
  Nga alibaba nė forumin Arkeologji/antropologji
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 19-11-2008, 14:40
 3. Meditime tė krishtera
  Nga NoName nė forumin Komuniteti katolik
  Pėrgjigje: 135
  Postimi i Fundit: 16-06-2007, 18:36
 4. Prindi dhe fėmija inatēi
  Nga forum126 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-02-2007, 09:19
 5. Problemet shėndetėsore tė fėmijėve
  Nga Foleja_ nė forumin Tė jesh prind
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 06-05-2006, 05:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •