Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-10-2007
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Libra dhe adresa elektronike pėr filozofi-psikologji-sociologji

  Pershendetje nga Greqia. Po kerkoj ndonje adrese elektronike per shtepi botimi nga te cilat mund te gjej libra filozofie, psikologjie, sociologjie, per ti blere on line. Nese ndonjeri nga ju njeh ndonje site te tille, ju lutem te ma dergoje me nje E-mail ne gkastriot@hotmail.com.

  Faleminderit

 2. #2
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga KUQEZI4EVER Lexo Postimin
  Pershendetje nga Greqia. Po kerkoj ndonje adrese elektronike per shtepi botimi nga te cilat mund te gjej libra filozofie, psikologjie, sociologjie, per ti blere on line. Nese ndonjeri nga ju njeh ndonje site te tille, ju lutem te ma dergoje me nje E-mail ne gkastriot@hotmail.com.

  Faleminderit
  Mesa di une gjithe informacionin qe mar e mar ne gjuhe te huaj dhe nuk ka shtypshkronje qe shtyp libra te natyres Psikologjike dhe Filozofie ,jane vetem tekstet shkollore qe perdoren ne Shkencat Sociale dhe ndonje liber tek tuk me karakter psikologjik.
  skerdigodo@hotmail.com

 3. #3
  Pasioni pėr shkencėn Maska e KILI MERTURI
  Anėtarėsuar
  23-01-2008
  Vendndodhja
  evropė
  Postime
  1,848
  Faleminderit
  8
  14 falenderime nė 10 postime
  Ka ndėrmarkje botuese qė botojnė vepra nė lėmin e shkencave plikologji, filozofi , sociologji .

  Unė kam blerė libra nė librari tė ndryshme nė Kosovė qė janė tė kėsaj natyre , por kryesisht janė vepra tė pėrkthyera si psh libra nga : FREUD. NICHE .

  Shtėpit botuse OENA , DITURIA

  Ka edhe tė tjera qė pėr momentin nuk po me kujtohe , po mu kujtuan do tė shkruaj

  KILI

  SHQIPĖRIA ĖSHTĖ GJAKU IM QĖ NUK FALET!
  Nė dreq tė mallkuar tė gjithė antishqiptarėt dhe tradhtarėt e kombit!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-10-2007
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Faleminderit te dyve per informacionet
  Kastrioti

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-10-2007
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Blog i ri filozofie ne Shqip

  Ju informoj mbi nje blog filozofie dhe Psikologjie qe rastesisht gjeta ne internet. Mu duk Interesant

  http://dituri.wordpress.com

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-03-2010
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  interesante kjo faqja
  paska goxha informacion

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-03-2010
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pershendetje te gjith antareve te forumit

Tema tė Ngjashme

 1. Çfare kuptoni me filozofi?
  Nga xfiles nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 60
  Postimi i Fundit: 19-06-2011, 21:34
 2. Psikologji vs. Filozofi
  Nga citizen insane nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 13-03-2004, 16:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •