Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    23-04-2005
    Vendndodhja
    Ku te me zėj nata
    Postime
    14
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime

    Rregullorja e qarkullimit rrugor

    Shkarkoni nga serveri megaupload "lojen" Rregullorja ne shqip.
    Jane 3 file per tu shkarkuar (200 MB) pasi programi eshte i shoqeruar nga disa programe ndihmese te Microsoftit te cilat jane te nevojshme per hapjen e formes ne kompjuterin tuaj.
    Besoj se: nese ne kompjuterin tuaj do te jene instaluar updatet e meposhteme atehere programet ndihmese te instaluara do te jene nga me te paktat e mundeshme.
    1. Microsoft .Net Framework 1.1
    2. Microsoft .Net Framework 3.5


    http://www.megaupload.com/?d=XSLGGCSO
    http://www.megaupload.com/?d=UWPN8M5E
    http://www.megaupload.com/?d=4BLMBKEW

    Pasi te keni shkarkuar qe te treja fajlet beni shngjeshjen (unzip) nga fajli Rregullorja.zip
    (Mos u perpiqni te hapni dy filet e tjera "Rregullorja.z01" dhe "Rregullorja.z02" te cilat jane pjese e fajlit kryesor. Ndarja u krye per te bere nje shkarkim sa me te shpejte nga interneti.)    Komentet tuaja mbi lojen do ta benin me te kendeshme versionin e saj te ardhshem.
    Faleminderit
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e BHGod
    Anėtarėsuar
    18-08-2007
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    447
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 4 herė nė 1 postim
    Pershendetje diagaci,

    Se pari, urime per inisiativen per te kryer nje gje te tille. Me duket vertet diēka e mire.

    Por duhet te gjesh nje zgjidhje per te zvogeluar permasen e arkivit qe kerkon te shkarkojme. Une vete nuk do e shkarkoja nje loje qe ne pamje duket e thjeshte (foto te vogla, kryesisht me tekst), dhe ne fakt ka nje permase 200 MB (per mua, nuk duhet t'i kalonte 15 MB). Mbase mund te kete ndonje grafike te ngarkuar ne brendesi, nuk e di, por nuk me jep shume idene e nje loje; me teper idene e nje programi udhezues.

    Do ishte nje plus shtimi i germave si "ė", "ē" etj.

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    23-04-2005
    Vendndodhja
    Ku te me zėj nata
    Postime
    14
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime

    Rregullorja exe

    Ne fajlin e meposhtem 10 MB kam vendosur exe-n e programit. Por ky program mund te hapet vetem ne ata kompjutera te cilet kane te instaluara programet e Microsoftit qe shkruajta me siper.
    Qellimi im eshte qe programi te hapet ne te gjithe llojet e kopjuterave me processore _x86 ose x64.
    Besoj se ata qe kane Vista nuk do kene problem. Une perdor XP dhe nuk kam kopjuter tjeter ketu qe ta provoja.

    http://www.megaupload.com/?d=0QDU5N1Q
    http://rapidshare.com/files/13948033...a_exe.zip.html

  4. #4
    Zoti i di te gjitha Maska e shoferi
    Anėtarėsuar
    15-01-2008
    Vendndodhja
    Malishev
    Postime
    66
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    une personalisht te falenderoi shum sepse te une duket per mrekulli pastai une jam 16vite shofer kamioni por besoni burra ne praktik i di te gjitha kurse ketu po me ngaterrohen ,por ju jam mirnjohes sepse fmija po ushtroin dhe kjo eshte nje mesim i perkryer.Falenderimet nga familja Morina

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-03-2005
    Postime
    68
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Citim Postuar mė parė nga shoferi Lexo Postimin
    une personalisht te falenderoi shum sepse te une duket per mrekulli pastai une jam 16vite shofer kamioni por besoni burra ne praktik i di te gjitha kurse ketu po me ngaterrohen ,por ju jam mirnjohes sepse fmija po ushtroin dhe kjo eshte nje mesim i perkryer.Falenderimet nga familja Morina
    Shofer ka edhe gra n'kete forum :-)

Tema tė Ngjashme

  1. Fillon dhėnia e tapive pėr proēesin e legalizimeve
    Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 19
    Postimi i Fundit: 22-02-2013, 11:31
  2. Durres-Kukes: Gjykata e apelit rrezon pretendimin e prokurorise
    Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 61
    Postimi i Fundit: 29-12-2008, 22:35
  3. Shkodėr, bie nė humnerė furgoni, humbin jetėn 10 pasagjerė!
    Nga Davius nė forumin Aktualitete shoqėrore
    Pėrgjigje: 22
    Postimi i Fundit: 13-04-2007, 02:29
  4. Kryeqyteti, Tirana nė kaos me trafikun rrugor
    Nga DYDRINAS nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 20
    Postimi i Fundit: 31-12-2006, 10:20
  5. Kodi Rrugor, ne Shqip apo Anglisht.
    Nga floreentin nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 20-07-2006, 04:44

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •