Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 64
 1. #1
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime n 21 postime

  Nj buqet me lule pr nnn...

  Plakem, e pr nnn time gjithnj jam i vogl. Ulem, por te ajo gjithnj jam fmij. E vetmja ajo pr mua ka derdhur lot, qumsht dhe gjak. T gjith m kan harruar, po jo edhe nna ime. T gjith m kan ln, prve nns sime. Bota pr mua u ndryshua, por jo edhe nna. Pr Zotin, nn, sa here i ke fshir lott prej fytyrs kur kam shkuar n rrug? Sa net ke kaluar pa gjum kur t kam munguar? Sa net ke kaluar pran meje kur kam qen i smur.?

  Nn.
  Kur kthehesha nga udhtimi, m prisje n der me sy t prlotur nga gzimi, ndrsa kur udhtoja, m prcillje me pikllim n zemr.

  Nn.
  M ke bartur n prehr me dhembje dhe vuajtje. M linde me klithma dhe rnkime. M prqafove dhe m prite me puthje dhe buzqeshje.


  Nn..
  Asnjher nuk ke qar deri sa isha zgjuar. Nuk ke pushuar prderisa nuk m ke par mua t lumtur. Kur un buzqeshja edhe ti buzqeshje edhe pse nuk e dije shkakun. Ndrsa kur vija i piklluar, ti qaje edhe pse nuk e dije shkakun. Tek ti isha i falur para se t gaboja dhe e harroje gabimin tim para se t pendohesha. M arsyetoje para se t krkoja falje.


  Nn...
  Kush m lavdronte, ti i besoje edhe sikur t m shpallte mbret i njerzve. Kush m kritikonte ti nuk i besoje edhe sikur t'i sillte edhe dshmitart m besnik. Vetm ti ke qen e preokupuar me brengn ndaj meje.


  Nn..
  Un jam gjja m e rndsishme pr ty, tregimi m i bukur, dshira m e mbl. Kto m bjn t ndjehem mir, ndrsa ti mendon se kjo nuk sht e mjaftueshme, dhe shkrihesh nga mallngjimi pr mua...


  Nn...
  Sikur t mundem q me lot falnderimi t'i laj kmbt tuaja, nga turpi edhe kpuct tuaja.


  Nn...
  Do t doja, sikur t mundem, ta marr vdekjen tnde dhe do gj t pakndshme q t ndodh.


  Shpirti m fol q m rrnon

  Sakrifikohem pr ty, e di apo nuk e di. (El Isra, 24)

  "Zoti im! Mshiroi ata t dy, sikurse m edukuan mua kur isha i vogl". (El Isra, 24)
  "Idea sht Kshilltari m i mir i Veprs"

 2. #2
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime n 21 postime
  Motra dhe Vellezer Musliman:

  Duke pare rendesin dhe vleren qe ka Nena dhe statusi i saj ne Islam,Hapa kete Teme ,qe te sherbej njelloj si nje Buqet Lulesh ,kur i dergohen Nenave Tona.

  Ne kesaj Here ,do mundohemi qe keto lulesh ,te i shendrrojme ne Shkrime dhe te kontribuojm qe secili nga ne ,me shkrimet qe kemi ne dispozicion te i postojm ne kete Tem,ne menyre qe kjo Tem njemendesisht te Shendrrohet ne Nje Buqet Lulesh (Shkrimesh) Per Nenen...

  Per Ne (Muslimanet) Nena ka Rendesin ,qe nuk e ka Jeta!
  Per Ne, Nena eshte Gezim Shpresa!
  Jeta para saj ,ka vleren e nje Hiqi
  Sikur qe studimi i saj ,nuk eshte lloj Miti.


  Qe nga Tash Ftoheni qe te Kontribouni ,per ta paisur kete Buqet Lulesh me:

  Poezi te Nryshme
  Tregime te Ndryshme
  Shkrime dhe Artikuj te Ndryshme
  Ligjerata apo Derse te ndryshme Per Nenen
  Apo edhe qoft edhe ndonje Aktualitet qe ia vlen te sjellet ketu,qe ka te beje Me Nenen...
  "Idea sht Kshilltari m i mir i Veprs"

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-08-2008
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Selamu alejkum
  Allahu xh.h.qofte i meshirshem me ju
  Poja nisi me nje fjale te Pejgamberit tone Muhamedit A.S.i cili edhe pos ne ajete Kuranore por edhe ne shume dokumente tjera tregon se nana eshte gjaja ma e shtrejte.Pefr keta edhe Merjemin e thote fjalen shume fuqi plote per nanat tona.ner po i mohojme nanat duke i zavendsu me grat tona,per keta nuk jemi ne perkim me islamin dhe rrugen e Pejgamberit tone,por dhashte Allahu te [permisohemi se vallahi bilahi keq jemi

 4. #4
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime n 21 postime
  Nena ime ka vetem nje sy

  Nena ime ka vetem nje sy.E urrej at…Ajo eshte vetem nje trishtim.
  Ajo gatuante per nxenesit dhe mesuesit per ta mbajtur familjen.
  Nje dite sa isha ne shkollen fillore erdhi nena ime te me pershendeste.
  Isha I shqetesuar.
  Si mund te ma bente kete?!
  E injorova ate me nje shikim te ashper dhe ika jasht.
  Te nesermen nje nxenes me tha:
  “eee,nena jote ka vetem nje sy!”
  Desha te plas nga inati.
  Gjithashtu desha qe nena ime te mos ishte m.
  Keshtu qe ,po ate dite u fjalosa me te duke I thene:
  “nese je duke menduar qe te me besh objekt talljeje,
  Pse nuk vdes ateher?!!! “Nena ime nuk foli asgje!!!
  As qe u ndala te mendoj se qfar I thash ,nga hidherimi qe kisha .
  Isha I pa vemendshem se si ndihej ajo…

  Deshiroja te ikja nga shtepia…
  Keshtu fillova te studjoj shume deri sa me erdhi
  Rasti per te shkuar ne Singapor per studime.
  Atje u martova,bleva nje shtepi,
  U bera baba,isha I lumtur me jeten time.

  Dhe nje dite nena ime erdhi te me vizitonte.
  Ajo nuk me kishte pare me vite te tera e poashtu nuk I kishte pare niperit e saj.
  Kur ajo hyri ne der.
  Femijet filluan te qeshin me te.Bertita ne te:

  “Si mund te vish ne shtepi time dhe te mi frikesosh femijet e mij!” dil jashte!!!

  Dhe nena ime e qete u pergjigj:
  “Oh ,me fal te lutem.sigurisht e kam gabuar adresen”.
  Dhe ajo iku nga shikimi yne.
  Nje dite me erdhi nje leter per nje takim shkollor,nga shkolla ku isha .
  Une shkova duke e genjyer gruan time se do te shkoj ne nje udhetim zyrtar.
  Pasi qe mbarova me takimin ne shkolle,sa per kuriozitet shkova ne kasollen e vjeter te shihja se qfar ka ndodhur!!!

  Fqinjet e mi, me treguan se ajo kishte vdekur.
  Une as qe derdha nje pik loti!!!
  Ata me kishin ruajtur nje leter qe ajo ma kishte shkruar para se te vdiste…

  Djali im I dashur,kam menduar per ty tere kohen ..
  …me vjen shume keq qe erdha ne singapor dhe I frikesova femijet tu…
  …isha teper e gezuar kur ndegjova se do te vish ketu ne takim…
  …mirpo un as qe munda te ngrihem nga shtrati per te pare ty…

  …me fal qe isha trishtim per ty sa isha duke u rritur…
  …e sheh….sa ishe ti I vogel kishe nje aksident,dhe ti e humbe njerin sy…
  ….si nene qe isha nuk munda te rrija dhe te shikoja ty duke u rritur me nje sy…andaj ta dhash syrin tim…
  isha shum krenare qe djali im tani e shihte boten ne vend timin me at sy…


  Me dashurin time pr ty…Nena jote
  Ndryshuar pr her t fundit nga fisniku-student : 24-08-2008 m 14:20
  "Idea sht Kshilltari m i mir i Veprs"

 5. #5
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime n 21 postime
  Nena ime

  Nena ime quhet loti
  Kur e hidheroj ,keqesohem si moti
  Kur I them se nuk e dua
  Ajo afrohet dhe me perqafon mua

  I them se e urrej,ajo me ledhaton
  E nenqmoje dhe ofendoje, por ajo me meshiron
  Pas gjithe kesaj me afrohet dhe me puth ballin
  Me afrohet dhe me pyet se si e kam hallin

  Quditem ,habitem dhe brengosem
  Thell ne zemer prangosem
  Qfar kam une ! ne vete po alivanosem
  Se qfar mekate po bej ndaj saj ,thjeshte po tendosem

  Fillova te qaj, te qaj dhe te pendohem
  Kur I mendoj mekatet ndaj saj,I teri njollosem
  Trup e shpirt thell renkohem
  Por nena me lutet qe te mos brengosem

  Tani Mendoj thell dhe meditoj
  Lindja e ketij meditimi shpejt perendoj
  Thell ne mendje shqetesimi me kaploj
  Do arrij qe keto padrejtesi ndonjeher te I shpagoj

  Nena ime, 9 muaj te isha barre, derisa me linde
  Me ushqeve derisa me rrite
  Ishe ti qe me shkollove dhe arsimove
  Te eci dhe te vrapoj ti me trajnove
  Gjithmon pran me qendrove
  Te vishem dhe te sillem bukur ti me mesove
  Ne rruge te dreje ti me keshillove dhe me drejtove
  Dhe Sa e sa here ne jete me shpetove


  Me kujtohet se qfar bere per mua ti
  Kur qaja ,qaje edhe ti
  Kur nuk haja ,nuk haje edhe ti
  Kur nuk fleja ,nuk fleje edhe ti
  Dhe kur semuresha ,semureshe edhe ti

  Oj nena ime ,te lutem me fale
  Jam penduar per ato gabime pale pale
  Tash ,deshiroje qe kete pleqeri te ta lehtesoje
  Te te beje te lumtur dhe te te gezoje

  Dua qe ti me behesh loti I gezimit
  Ne menyre qe ky lot ,te simbolizon shenjen e pendimit
  Te jete shenje ndergjegje dhe meshirimi
  Kritika eshte per mua ,per ty eshte falenderimi
  "Idea sht Kshilltari m i mir i Veprs"

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,270
  Faleminderit
  44
  30 falenderime n 25 postime
  I dashur Fisnik!
  Si mund t`i thuash nenes ne poezi,nuk te dua,te urrej,etj!!!!!!!
  Ne se ke gabuar me nenen,ka menyra te tjera per t`i kerkuar ndjese por ju e nisni shume keq poezine.
  Ato fjale nuk mund t`i mendosh e jo me pastaj t`i shkruash!
  Edhe ne se rrefimi tuaj eshte i sinqerte,si mundet qe perballe nenes,si mund te te beje shpirti e te nxjerresh ato fjale?!
  Sinqerisht kam mbetur i shokuar.
  Shpresoj ne mirekuptimin tuaj.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Alma07
  Antarsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  ktu ku nuk duhet
  Postime
  284
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ka edhe musliman qe i thone nenes nuk te dua ,qe nena ime nuk je ti ,p sh (Djali im)sepse keshtu e ka edukuar i ati e familja e tij muslimana ......
  une po i jetoj te gjitha keto e nuk jam e shokuar ,me vjen turp te them qe jam nene e nje djali musliman ...

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-10-2006
  Postime
  996
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Alma07 Lexo Postimin
  Ka edhe musliman qe i thone nenes nuk te dua ,qe nena ime nuk je ti ,p sh (Djali im)sepse keshtu e ka edukuar i ati e familja e tij muslimana ......
  une po i jetoj te gjitha keto e nuk jam e shokuar ,me vjen turp te them qe jam nene e nje djali musliman ...
  Smund ti gjykosh ti te gjith muslimanet duke u bazuar ne djalin tend, jo te gjith djemt musliman jan si djali yt.
  Pastaj djali me shum e mer edukaten nga nena dhe jo nga babai, pse ti nuk e ke mar me edukue e mi kallxu qe i ka shum borxh nenes. ?
  Urrejtja ndaj armikut, dyfishon forcn e nj populli

 9. #9
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  I dashur Fisnik!
  Si mund t`i thuash nenes ne poezi,nuk te dua,te urrej,etj!!!!!!!
  Ne se ke gabuar me nenen,ka menyra te tjera per t`i kerkuar ndjese por ju e nisni shume keq poezine.
  Ato fjale nuk mund t`i mendosh e jo me pastaj t`i shkruash!
  Edhe ne se rrefimi tuaj eshte i sinqerte,si mundet qe perballe nenes,si mund te te beje shpirti e te nxjerresh ato fjale?!
  Sinqerisht kam mbetur i shokuar.
  Shpresoj ne mirekuptimin tuaj.
  E dashura Besoja ,ke pershendetje nga ,separi per kritiken dhe se dyti per shqetesimin tend ,ndaj poezive qe shkruaj une...

  Nese ke shkruar ndojher poezi ti ,ateher duhet te kuptosh,se ne rast se shkruan nje poezi,nuk dote thot se ke dhene nje deklarat tenden,rreth vetes sate,por thjesht poezia eshte nje lloj arti ,qe mund te manipulosh me shkronja,duke u munduar qe te krijosh lloj lloj ngjarjesh ,me kuptime te ndryshme dhe poashtu me permbajtje mesazhesh te ndryshme.

  D.m.th fakti qe kam paraqitur nje lloj rrjedhe te ngjarjes ne kete poezi ,nuk dote thot qe me ka ndodhur mua ,por thjesht eshte nje poezi qe ka mesazhin e saj te caktuar.

  Une per vete ,ka Nenen Perfekte dhe e dua si askend tjeter ,dhe gjithmon jam i pakenaqur dhe i brengosur ,se mos valle ,nuk kujdesem si duhet ndaj saj dhe nuke rrespektoj sa duhet.

  Keshtu qe nuk jam personazh ne kete poezi ..

  Kalo mire dhe pershendetje..
  "Idea sht Kshilltari m i mir i Veprs"

 10. #10
  Besimtar Musliman Maska e eldonel
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Prishtina
  Postime
  1,226
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga Alma07 Lexo Postimin
  Ka edhe musliman qe i thone nenes nuk te dua ,qe nena ime nuk je ti ,p sh (Djali im)sepse keshtu e ka edukuar i ati e familja e tij muslimana ......
  une po i jetoj te gjitha keto e nuk jam e shokuar ,me vjen turp te them qe jam nene e nje djali musliman ...
  Alma nuk eshte qeshtja vetem tek musliman . Varet edhe sa i praktikon mesimet Islame sa eshte edukuar me to , sa jane prinderit shembull per femijet e shume te tjera .
  Shiko alma ne baze te kesaj qe po konkludon nje nene aspak nuk e sheh te turperuar qe eshte nene e birit te saj apo tij pavaresisht se qfare eshte i biri . Nuk thojn kot evlad , por ndoshta kemi ketu te bejme edhe me loja fjalesh , nese jo e rendesishme eshte se qfare thot Islami dhe me ane te njerezve te caktuar nuk bene ta identifikosh Islamin sepse njerezit jane gabimtar .
  Pershendetje te uroj nje afrim me te birin hapja zemren ti sepse dashuria e prinderve ndaj femijeve eshte me e madhe se e femijeve ndaj prinderve kjo eshte njera meshire qe ka zbrit nga All-llahu ne toke dhe inshAllah pajtoheni
  KOSOVA E MADHE

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,270
  Faleminderit
  44
  30 falenderime n 25 postime
  I dashur Fisnik.E para jam Besoja mashkull dhe e dyta nuk te akuzova por nuk me duket me vend ne poezi te perdoret ajo shprehje per nenen.Nuk kemi pse e tjerrim kaq.Eshte mendimi im dhe nuk e kisha me qellim te keq.
  Te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat.

 12. #12
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime n 21 postime
  Homolog Per Nenen nga - Reshat Arbana  Pjesa -I-


  "Idea sht Kshilltari m i mir i Veprs"

 13. #13
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime n 21 postime
  Homolog Per Nenen nga - Reshat Arbana


  Pjesa -II-


  "Idea sht Kshilltari m i mir i Veprs"

 14. #14
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime n 21 postime
  Nena ime Kishte Vetem Nje Sy - Dram

  "Idea sht Kshilltari m i mir i Veprs"

 15. #15
  Besimtar Musliman Maska e Drini_i_Zi
  Antarsuar
  09-09-2008
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Allahu ju shperbleft

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Longarus
  Antarsuar
  24-09-2007
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  553
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  qe drini i zi se kjo ka me ta knaq zemren

  Ndryshuar pr her t fundit nga Gimi3 : 24-09-2008 m 08:52

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Alma07
  Antarsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  ktu ku nuk duhet
  Postime
  284
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga celyy Lexo Postimin
  Smund ti gjykosh ti te gjith muslimanet duke u bazuar ne djalin tend, jo te gjith djemt musliman jan si djali yt.
  Pastaj djali me shum e mer edukaten nga nena dhe jo nga babai, pse ti nuk e ke mar me edukue e mi kallxu qe i ka shum borxh nenes. ?


  Ke te drejte ,une edi qe nuk jane te gjithe njelloj muslimanet ,historia e djalit tim eshte pak e komplikuar ,me vjen keq qe une nuk pata mundesi kte force kaq te madhe per ta edukuar djalin tim ,me vlerat e idete e mia ,e jo me ate te babait te tij musliman terrorist ..e me te vertete biri im si do qe te jem une me ka shume borxh ,n q s rritet me te vertete nje musliman i mire ,e fatkeqsishte une nuk isha o jam muslimane e lindur ,.......

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Alma07
  Antarsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  ktu ku nuk duhet
  Postime
  284
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga eldonel Lexo Postimin
  Alma nuk eshte qeshtja vetem tek musliman . Varet edhe sa i praktikon mesimet Islame sa eshte edukuar me to , sa jane prinderit shembull per femijet e shume te tjera .
  Shiko alma ne baze te kesaj qe po konkludon nje nene aspak nuk e sheh te turperuar qe eshte nene e birit te saj apo tij pavaresisht se qfare eshte i biri . Nuk thojn kot evlad , por ndoshta kemi ketu te bejme edhe me loja fjalesh , nese jo e rendesishme eshte se qfare thot Islami dhe me ane te njerezve te caktuar nuk bene ta identifikosh Islamin sepse njerezit jane gabimtar .
  Pershendetje te uroj nje afrim me te birin hapja zemren ti sepse dashuria e prinderve ndaj femijeve eshte me e madhe se e femijeve ndaj prinderve kjo eshte njera meshire qe ka zbrit nga All-llahu ne toke dhe inshAllah pajtoheni
  Jam dakord dhe me ty ,vec nje gje do doja qe djali im ta dinte se sa po vuan kjo nene per ate ,dhe qe nuk eshte e drejte qe gabimet e te medhejve(babait te tij ) te kryhen ne emrin e Allahut ,..
  Te falenderoj ,dhe une i lutem Zotit qe te bjeri ate dite ku ta perqafoj dhe njehere tjeter e ti tregoja pak nga dhimbja ime ,qe po vuaj per te ,e ta dij qe mamaja e pres me krah hapur kurdo qe te jete gati te kthehet tek ajo...

 19. #19
  Besimtar Musliman Maska e Drini_i_Zi
  Antarsuar
  09-09-2008
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Shikone ket video shum interesante.


 20. #20
  Besimtar Musliman Maska e Drini_i_Zi
  Antarsuar
  09-09-2008
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Time SHABANAJ
  Nna nuk t lindi q tia dhurosh vdekjen
  Nna nuk t rriti q tia rndosh jetn,
  Nna st dha kshillat q rrugve ti lesh
  Por ta duash nnn e t gzuar ta bsh.

  Dije s nna nuk jeton gjat
  Mos e ler t vtme si qyqen e ngrat,
  Qendroi pran derisa vdekja ta rrembn
  Mos ta gjj t vtme si tmos ket asknd.

  Dashuria e nns ndaj teje zgjat pr jet
  Nuk sht si zjarri n dimer q shuhet shpejt,
  sht dashuri q del nga zemra e saj
  Mos e prbuz nnn mos e bn m vaj

  Ns ti nns zemren ia hidhron
  Drrita e Allahut kurr nuk t ndrriqon,
  Do ta jetosh jetn n nj rrsir t pa fund
  Rrugn e Allahut sdo ta gjesh askund.

  Kur t mallkon nna m zemrn e saj
  Do t bredhsh rrugve me lot e m vaj,
  Do t krkosh vnd q kokn ta vsh
  Prehrin e nns kurr m zdo ta kesh.

  Nna do t shkoj n nj vend t qet
  Atje ku paqja mbizotron pr jet,
  Do ta marr Allahu nn hijen e Ti
  Von do tbjen ndrmend t nna mu kthy.

  Do t krkosh uj zjarrin nshpirt ta shuash
  Do t digjsh flak pr nnn pr jt do tvuash,
  Sdo ta gjesh m nnn q uj t tjep
  Siq t dha dikur e tkndoj n djep.

  Dhmbje do t ndjesh ather kur ta kuptosh,
  Nkt jet nnn don t thot ta harrosh,
  E di se do t vuash e kot do t mundohsh,
  S n kt jet kurr sdo t qetsohsh.

  Kur nj dit dhe ty do t trrokas vdekja
  Do ta shohsh nkt jet s qishte e vrteta
  Do t dal shpirti me lot duke qar,
  Nga kjo jet do t iksh, si nj mkatar
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Folklori dhe vallet Shqiptare nuk figurojne ne Amerike
  Nga Hyllien n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-09-2007, 07:18

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •