Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 22
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ndihme, dua te blej nje qen

  Pershendetje,

  Dua te blej qen, jom nga Kosova ( Prishtina, dhe me duhet nje qen i vogel dhe shum i mir.

  Nqs shet ndokush ose di ku ta blej ju lutem me ndihmoni.
  Faleminderit.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-06-2008
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ne lagjen Arberia, perballe restoranit kinez dhe restorantin "Parlament" eshte nje per shop ku mund te porositesh qenin. Nuk e di sa kohe zgjat procedura. Poashtu ne Ulpiane prapa AAK-se. Shtazet shtepiake me race jane te shtenjeta, ta kesh parsysh. Poashtu veterinaret me jane shume te dyshimt per sa i perket pergaditjes se tyre profesionale.
  Pse nuk provon ne fshatin Harilaq, rruga e vjeter per aeroport eshte nje "dog shelter" ku mund te adoptosh ndonje qen fantastik, plus falas?

 3. #3
  Ernst Kaltenbrunner Maska e Bizantin
  Anėtarėsuar
  26-01-2008
  Vendndodhja
  Swabia
  Postime
  670
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Gonnie Lexo Postimin
  Pershendetje,

  Dua te blej qen, jom nga Kosova ( Prishtina, dhe me duhet nje qen i vogel dhe shum i mir.

  Nqs shet ndokush ose di ku ta blej ju lutem me ndihmoni.
  Faleminderit.
  Pėrshėndetje Gonnie,

  Nė Forum kemi njė qen qė ėshtė pėr shitje. Do ta gjesh tek n/forumi i Historisė. E thėrasin Styx. Ėshtė i qetė se e kemi tredhur. Nuk di nėse ėshtė i vogėl, por nuk kafshon edhe e kemi mėsuar qė ta bėjė shurrėn jashtė shtėpisė. Raca e tij ėshtė bastarde (aka sllave).

  Do gėzohem sikur tė tė kem ndihmuar sado pak.

  Pėrshėndetje
  Slagt ham! Kristenmands sųnn har dåret. Dovregubbens veneste mų.

  Gott mit Uns

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e s138942
  Anėtarėsuar
  24-06-2007
  Vendndodhja
  Torino
  Mosha
  30
  Postime
  172
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ne rrall te par duhet te kesh parasysh se po te duash ta mbash ate qen si duhet ke nje shpenzim te konsiderueshem ekonomik po ashtu dhe kohor.
  Gjithsesi besoj qe i ke marr parasysh shpenzimet keshtu qe do te keshilloja qe te shikoje ne ndonje sit te huaj njoftimesh (Italian, Gjerma, Francez, etj) dhe te gjesh, pasi ke shum persona qe edhe i falin sidomos kelysh te vogel qe jan te sapolindur, thjesht duhet te kesh ndonje njerit te aferm pastaj qe ta bjere, dhe ne dogan pastaj se di se qfar kerkojne por me duket veq librezen shendetshore te qenit.
  URL .net http:// .com www. .it ftp:// .al https:// . . . . . . . . .

 5. #5
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bizantin Lexo Postimin
  Pėrshėndetje Gonnie,

  Nė Forum kemi njė qen qė ėshtė pėr shitje. Do ta gjesh tek n/forumi i Historisė. E thėrasin Styx. Ėshtė i qetė se e kemi tredhur. Nuk di nėse ėshtė i vogėl, por nuk kafshon edhe e kemi mėsuar qė ta bėjė shurrėn jashtė shtėpisė. Raca e tij ėshtė bastarde (aka sllave).

  Do gėzohem sikur tė tė kem ndihmuar sado pak.

  Pėrshėndetje
  Ēudi se t'kom menu iēik mo t'pjek. Po mafishe dole.
  Life's too short to remove USB safely.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gonnie Lexo Postimin
  Pershendetje,

  Dua te blej qen, jom nga Kosova ( Prishtina, dhe me duhet nje qen i vogel dhe shum i mir.

  Nqs shet ndokush ose di ku ta blej ju lutem me ndihmoni.
  Faleminderit.

  di dashke qene {kone} me nje fjale?!


  PS: me dokumenta e do, apo pa dokumenta?!
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje, Faleminderit shum te gjitheve.


  BaBa, dokumentat ska lidhje, ja boj kryesorja qeni.

 8. #8
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,514
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Gjej ndonje qen si ky,eshte si dele.Me pelqen shume.Rraca terrier.
  Kam pas nje keshtu si ky.Shume i dashur.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 9. #9
  e largeta Maska e shpirti_i_bukur
  Anėtarėsuar
  26-07-2004
  Vendndodhja
  franc
  Mosha
  49
  Postime
  59
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Oj Goonie se paku e meso lol gjuhen shqipe te flasish nje cikes me mire ,se edhe une jam nga Kosova e sa inat me vjen qe kosovaret thone nuk flasin gjuhen pastert.Qeni per ta bler duhesh te kesh kujdes , me inxheksione, e me te gjitha te tjera, so vetem te thuash se ke qene, se une per vete timen e kam nje, te races quhalla.mbase jetoi ne amerike une i kam bere te gjitha vizitat mjkesore si dhe vakcinat qe duhen ti jipen qenit, si dhe ta besh operacion per te mos lindur kelysh apo edhe tejet mashkull duhet ta besh .Ok besoi se se paku te ndihmoi kjo e imja.Suksese.

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-06-2008
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  [QUOTE=shpirti_i_bukur;2002714][COLOR="Red"]Oj Goonie se paku e meso lol gjuhen shqipe te flasish nje cikes me mire ,se edhe une jam nga Kosova e sa inat me vjen qe kosovaret thone nuk flasin gjuhen pastert............ me inxheksione, .......
  ahahhahhahhaah

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga shpirti_i_bukur Lexo Postimin
  Oj Goonie se paku e meso lol gjuhen shqipe te flasish nje cikes me mire ,se edhe une jam nga Kosova e sa inat me vjen qe kosovaret thone nuk flasin gjuhen pastert.Qeni per ta bler duhesh te kesh kujdes , me inxheksione, e me te gjitha te tjera, so vetem te thuash se ke qene, se une per vete timen e kam nje, te races quhalla.mbase jetoi ne amerike une i kam bere te gjitha vizitat mjkesore si dhe vakcinat qe duhen ti jipen qenit, si dhe ta besh operacion per te mos lindur kelysh apo edhe tejet mashkull duhet ta besh .Ok besoi se se paku te ndihmoi kjo e imja.Suksese.
  Te pakten ti mos i kerko ndonje useri te mesoje shqip se dhe vete e flet shume keq!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga KOKASHTA : 21-08-2008 mė 11:01
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2005
  Vendndodhja
  Dirtyyy London
  Mosha
  37
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kush do te blej kete qenen time? kam nja 6 muaj qe po i them ik zhduku. Po s'me le rehat.

 13. #13
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Po leje mer vėlla hiqju qenit, po blej ndonjė gjė qe te hyn ne pune ndonjė paisje teknologjike lej kafshėt.
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  A shet ndonje prej juve a jo?

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime
  gonnie, nje qene ashtu si e do ti e kam une ketu, nqs: e do cmimi vete der tek 2 mije eu,
  nese e do pa dokumenta cmimi zbret der ne 500 eu


  menohu iher
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 16. #16
  Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
  Anėtarėsuar
  22-07-2007
  Vendndodhja
  Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
  Postime
  2,969
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Ti do qen bir qeni apo qen per snobizem ?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Hyj-Njeriu : 21-08-2008 mė 15:48
  Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

 17. #17
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Anėtarėsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Ēe do qenin, gjej njė nuse.
  Ezekiel 25-17.

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin
  gonnie, nje qene ashtu si e do ti e kam une ketu, nqs: e do cmimi vete der tek 2 mije eu,
  nese e do pa dokumenta cmimi zbret der ne 500 eu


  menohu iher


  qfar race edhe a ka mundesi ndonje fotografi.

  a perdor messenger qe te mund te kontaktojme.


  t'pershendes.

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hyj-Njeriu Lexo Postimin
  Ti do qen bir qeni apo qen per snobizem ?
  per mua qeni eshte miku me i mire i jetes. kam pasur dikur nje qen te races franceze bichon frise, dhe ishte miku im me i mire qe e kam takuar ndonjehere.

  dua perseri nje qen, qe ta shetis, te luaj me te.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gonnie Lexo Postimin
  qfar race edhe a ka mundesi ndonje fotografi.

  a perdor messenger qe te mund te kontaktojme.


  t'pershendes.

  eshte rrac kone nga ato qe rrin po te vegjel nuk rriten der kur te ngordhin


  po foto si kam ba se sme le shejtani vetem leviz.


  o Gonnie qeni tani ndodhet ne greqi, munde te vej pak si shtrrenjt me gjith rrugen qe do baji qeni !


  Gonnie ti ku ndodhesh ?!
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Varfėria dhe mizerja.
  Nga DI_ANA nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 125
  Postimi i Fundit: 18-01-2017, 04:25
 2. Wehhabizmi sipas Ehl-i Sunnetit
  Nga Bani gjk nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 12:28
 3. Ēlirimi i Frymės
  Nga Matrix nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 12-08-2005, 12:55

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •