Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  vip
  Anėtarėsuar
  28-08-2004
  Postime
  47
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Biznesi i vogel ne Shqiperi

  Si mendoni ju cfare biznesi i vogel ec me teper ne shqiperi. Nese do ndermerrni nje iniciative te tille cfare lloj biznesi do preferoni te hapni ?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,529
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime
  me shit fara luledielli
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 3. #3
  i/e larguar Maska e Gloria83
  Anėtarėsuar
  24-09-2005
  Vendndodhja
  Askund
  Mosha
  34
  Postime
  184
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga xhori Lexo Postimin
  me shit fara luledielli
  E Sigurt qe ka per te te ecur.Ne kohe vere fut edhe mistrat e pjekur dhe ke per te bere pare te papare.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Per te shit fara lule dielli duhet te gjesh treg, si p.sh peqinin.
  Varet ku do me e hap ate biznes te vogel mer. Thyj qytetin te te themi biznesin!
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 5. #5
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Njė Internet-kafe do e hapja.
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 6. #6
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  32
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  amon cafre nuk ka ne shqiper rri me mire mos hap gje se ka shume konkurenc...internet kafe ka gjithandej lokale gjithandej dyqane te vogla gjithandej etj etj..pranej mendohu dyher po nuk deshe me humb lek....
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 7. #7
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  per 10 mij euro hap nje lokal sic duhet ke vollga..dhe te gjith plot jan gjithmone..

 8. #8
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  38
  Postime
  1,969
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga klejda vogel Lexo Postimin
  per 10 mij euro hap nje lokal sic duhet ke vollga..dhe te gjith plot jan gjithmone..
  Nese do besh ndonje lokal modest ndoshta me shume kursime shuma 10mije Euro do te mund te dali, por nese pretendon te besh nje lokal te kendshem dhe konkurues ai 10mije Euro del vetem per te bere banakun, asgje me shume.

  Persa i perket hapjes se nje biznesi te vogel, e rendesishme eshte te kesh iniciative, ide dhe nje shume fillestare parash.
  »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e shkodrani002
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  ne TOKE
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nqs hape nje lokal, e para e punes duhet te studiosh tregun e senuar qe pret ti si pronar te perkufizohesh per klientat besnik, qe i bie me pak fjale cilet jane ato persona qe te bejne gjiron me te madhe ty, dhe behet vetem me shoqeri, ose ne nje ambiente ku ka levizje te madhe njerezish, keto them une se duhen per me pa fillimish nje person per hapjen e nje lokali, suksese gjithe atyre qe dojne me e hape nje te tille, se kane nevoje per fate fillimisht

Tema tė Ngjashme

 1. Nisma e kryeministrit Berisha: Shqiperia, 1 €
  Nga DYDRINAS nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 170
  Postimi i Fundit: 31-01-2014, 17:08
 2. Kėshtu foli Tahir Zemaj
  Nga Nice_Boy nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 01-01-2014, 17:52
 3. Misioni Amerikan Nė Shqipėri (1946)
  Nga DriniM nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 21:39
 4. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 06-12-2008, 13:08
 5. Ervin Hatibi
  Nga erzeni nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-11-2006, 23:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •