Close
Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 211
 1. #21
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga Blue_sky Lexo Postimin
  Nga ana mendore, nje cun i asaj moshe s'ka shume diference me nje goce ndaj abuzimi eshte njelloj sikur nje mesues mashkull te abuzonte me nje nxenese te asaj moshe. Traumat psikologjike, jane te njejta per nje adoleshent normal.

  Ti s'je gati per te femije, shpresoj te jesh nje dite sidoqofte, pasi ka ikur koha kur meshkujt edukohen per te kap sa me shume dashnore e femrat mbyllen brenda. Cuni duhet te edukohet te lidhe seksin me nje angazhim emocional ndaj nje femre, ndryshe do behet individ disfunksional me vone.
  Te kesh nje grua te tille, perverse, qe te jargavitet ne cunin adoleshent, naiv qe per me teper ka degjuar tipa qe e mendojne si ti qe e shtyjne ne ate drejtim...eshte ide e tmerreshme.
  Ti mendon se nje mashkull 15 vjec, te beje seks me nje femer me te madhe, do jete traume per te?

  Blue, mashkulli nuk ka dhimbje kur ben seks per here te pare, nuk eshte njelloj me femrat. Kshu qe sdo i lere asnje traume, vetem do kete kenaqesine qe u cvirgjerua. Edhe nuk do behet "individ dizinfunksional" pa merak. Se edhe ne te tjereve sna ka gjet gje, te rregullt jemi nga mendt e kokes, vetem se tani dime te zgjedhim me shume ne lidhje me femrat, sjemi virgjerushe qe skemi pare femer me sy, edhe te dashurohemi me te paren qe na del ne rruge.

  dizinfunksional.. lol
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 2. #22
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga Julius Lexo Postimin
  Ohu o Blue Sky pse nuk pyet njėherė meshkuj qė janė "abuzuar" nė atė moshė sesi e mendojnė? :P

  Nuk tė ndodh gjo mos kini frikė ju meshkujt e tjerė. lol


  Tuka psh duket se ėshtė "abuzuar" nė atė moshė. Ja na mer tukė?

  Un nuk jam abuzuar, un vetem ke kam abuzuar.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 3. #23
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Vendndodhja
  beyond the road... I lie in wait...
  Postime
  469
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po nqs nje femer ka lindur ne daten 25 gusht te vitit 1992, dhe nje mashkull qe ka lindur ne daten 25 janar, te vitit 1987, bejne seks ne daten 24 gusht te vitit 2008 (ajo 16-1 dite, ai 21+), atehere i riu e ha brenda disa vjet burg. Po nqs e njejta femer, e nje mashkull tjeter i datelindjes 25 janar 1955, bejne seks me daten 26 gusht te vitit 2008 (ajo 16+1 dite; ai 53+), edhe ky mashkulli e gris ate femren si leter, ne vagine, anus, gurmaz, etj etj, kjo eshte ok. (?)

 4. #24
  elixirs
  Anėtarėsuar
  25-09-2007
  Postime
  1,447
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Ti mendon se nje mashkull 15 vjec, te beje seks me nje femer me te madhe, do jete traume per te?

  Blue, mashkulli nuk ka dhimbje kur ben seks per here te pare, nuk eshte njelloj me femrat. Kshu qe sdo i lere asnje traume, vetem do kete kenaqesine qe u cvirgjerua. Edhe nuk do behet "individ dizinfunksional" pa merak. Se edhe ne te tjereve sna ka gjet gje, te rregullt jemi nga mendt e kokes, vetem se tani dime te zgjedhim me shume ne lidhje me femrat, sjemi virgjerushe qe skemi pare femer me sy, edhe te dashurohemi me te paren qe na del ne rruge.
  s'kisha pas cka me shtue.

 5. #25
  d-_-b
  Anėtarėsuar
  14-03-2007
  Postime
  243
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga artful dodger Lexo Postimin
  po nqs nje femer ka lindur ne daten 25 gusht te vitit 1992, dhe nje mashkull qe ka lindur ne daten 25 janar, te vitit 1987, bejne seks ne daten 24 gusht te vitit 2008 (ajo 16-1 dite, ai 21+), atehere i riu e ha brenda disa vjet burg. Po nqs e njejta femer, e nje mashkull tjeter i datelindjes 25 janar 1955, bejne seks me daten 26 gusht te vitit 2008 (ajo 16+1 dite; ai 53+), edhe ky mashkulli e gris ate femren si leter, ne vagine, anus, gurmaz, etj etj, kjo eshte ok. (?)
  jo, po m'vjen keq - ti nuk mundesh me e pėrdhunu ni ēikė 16+1 ditė vjeēe...edhe nėse i ki 53+.

 6. #26
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Ti mendon se nje mashkull 15 vjec, te beje seks me nje femer me te madhe, do jete traume per te?

  Blue, mashkulli nuk ka dhimbje kur ben seks per here te pare, nuk eshte njelloj me femrat. Kshu qe sdo i lere asnje traume, vetem do kete kenaqesine qe u cvirgjerua. Edhe nuk do behet "individ dizinfunksional" pa merak. Se edhe ne te tjereve sna ka gjet gje, te rregullt jemi nga mendt e kokes, vetem se tani dime te zgjedhim me shume ne lidhje me femrat, sjemi virgjerushe qe skemi pare femer me sy, edhe te dashurohemi me te paren qe na del ne rruge.

  dizinfunksional.. lol
  S'ka te beje fare me virgjeri apo me leshra te tjera, rilexo mesiper postimin tim pastaj rikthehu. Nuk po flitej por trauma ne nivel fizik por emocional, djali ne maredhenie me nje femer te asaj moshe eshte poaq i brishte emocionalisht sa te ishte nje 15vjecare.
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 7. #27
  elixirs
  Anėtarėsuar
  25-09-2007
  Postime
  1,447
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  S'ka te beje fare me virgjeri apo me leshra te tjera, rilexo mesiper postimin tim pastaj rikthehu. Nuk po flitej por trauma ne nivel fizik por emocional, djali ne maredhenie me nje femer te asaj moshe eshte poaq i brishte emocionalisht sa te ishte nje 15vjecare.
  jo be lol jo, se gjith diten ne ate moshe masturbojne me porno filma

 8. #28
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga ABSOLUTE Lexo Postimin
  jo be lol jo, se gjith diten ne ate moshe masturbojne me porno filma
  Hahahahahahahahaha! Ore, vertete i mendoni keto gjera ju apo ...? Hahahahahahaha!

  Dhe te na falni nese ju demtuam iluzionin ku mashkulli eshte makine seksi pa ndjenja qe s'mund te abuzohet nga nje femer. Dukshem mundet
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 9. #29
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Anėtarėsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Jo pra nuk ėshtė i brishtė po tė thonė. Po tė flasin me prova mi Blu. lol
  Ėshtė aq i fortė sa organi i vet nė ereksion. lol

  Bėhet i dobėt nėse nuk i ngrihet. Apo e trajton keq ajo...lol
  Po isoj do ishte po tė kishte qėnė 20 vjeē edhe nuk e ka pat moralin...tė ngritur. Kshu ishte Ted Bundy.  Pėr mendimin tim mė keq do ishte sikur nė atė moshė tė vogėl tė shkonte me ndonjė tė zanatit dhe me pare.
  Ndėrsa nė kėto raste si i artikullit nuk para ndodh, sepse mashkulli lidhet me kėnaqėsinė qė i ofron seksi. Nėse nuk i pėlqen, apo nuk ėshtė "nė rregull", atėherė i krijohen komplekse. Po njė 30 vjeēare do tė kėnaqet, e bėn pėr qejf dhe jo si obligim. Kėshtu qė ka mė shumė mundėsi tė kėnaqet dhe djalka, sepse duhet tė plotėsohen disa kushte fizike qė kjo tė ndodhė. Kapish?

  Ndėrsa femra lidh seksin me dhimbjen. Prandaj mamaja i do kalamojat e vet, sepse lindja ndodh me dhimbje. Ndėrsa babai ėshtė disi i shkėputur nga kjo ndjenjė e ngushtė. Kėshtu ndodh dhe me seksin. Ėshtė njė proces i pėrsėritur dhe i ripėrsėritur pėr mashkullin. Nuk ėshtė e lehtė ta traumatizosh. Me femrėn ndodh ndryshe, sepse si thotė Frojdi, ajo ėshtė mė e prirė tė lidhet pas mashkullit me tė cilin ka bėrė provėn e zjarrit.

  Qė mashkulli e ka kėtė karakteristikė, mund tė shpjegohet pse nuk ndodhin pėrdhunime nga femrat drejt meshkujve. Por e kundėrta ndodh gjithnjė.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Julius : 04-08-2008 mė 19:25
  Ezekiel 25-17.

 10. #30
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Vendndodhja
  beyond the road... I lie in wait...
  Postime
  469
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga amenti Lexo Postimin
  jo, po m'vjen keq - ti nuk mundesh me e pėrdhunu ni ēikė 16+1 ditė vjeēe...edhe nėse i ki 53+.
  me vjen keq por me duket se jemi duke folur per gjera te ndryshme.

 11. #31
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga Blue_sky Lexo Postimin
  S'ka te beje fare me virgjeri apo me leshra te tjera, rilexo mesiper postimin tim pastaj rikthehu. Nuk po flitej por trauma ne nivel fizik por emocional, djali ne maredhenie me nje femer te asaj moshe eshte poaq i brishte emocionalisht sa te ishte nje 15vjecare.
  Nga e di ti? Ke qene ndonjeher mashkull qe flet? Meshkujt ne ate moshe jan gati te luftojne me arme me dore, lere ne krevat.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 12. #32
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  ..Nashti, une qe kom shpu ate Burrelsen time kur isha 15 vjec dhe ajo ishte 28 i bie qe ajo te me kete traumatizu mu? lol (tu qesh me sy myll)... eh pik e zez..
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  une them qe ajo mcusja duhet dekoru nga bushi,

  se me nje gur vrau 8 zogj besbolli,

  jo zogj kopshti.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 14. #34
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin
  ..Nashti, une qe kom shpu ate Burrelsen time kur isha 15 vjec dhe ajo ishte 28 i bie qe ajo te me kete traumatizu mu? lol (tu qesh me sy myll)... eh pik e zez..
  Si me trauma dukesh..

  Ore si ka mundesi, gati 90% e cunave, kan kryer mardhenie seksuale me femra me te medha ne moshe, flas per heren e pare. Un psh e kam ber me nje femer 3 vjet me te madhe, ama u dukte si 5 vjet me e vogel se un. Kam pas gusto, edhe kam akoma.

  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  ore i kerkon,

  certifikate nga lagjia ti?

  se mos e kane te fallcifikume tek rruga e kavajes, per te pi alkoool
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 16. #36
  kuku Maska e brooklyn2007
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Meshkujt ne ate moshe jan gati te luftojne me arme me dore, lere ne krevat.
  Hehehe, sikurse arma qe do ditur si te perdoret ne lufte e njejta gje eshte edhe me asetet e mashkullit ne krevat. Ne ate moshe te mitur, sado i talentuar e i motivuar te jesh, do pesosh traume para nje femre 34 vjec per nga eksperienca
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 17. #37
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Hehehe, sikurse arma qe do ditur si te perdoret ne lufte e njejta gje eshte edhe me asetet e mashkullit ne krevat. Ne ate moshe te mitur, sado i talentuar e i motivuar te jesh, do pesosh traume para nje femre 34 vjec per nga eksperienca
  Ska lidhje eksperienca aty! Ajo eshte si autoshkolle, hip, meso, edhe ik. Ca traume thua aman se na habitet edhe ju me kto trauma, te gjith psikolloge paskeni pas qene.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 18. #38
  kuku Maska e brooklyn2007
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Ska lidhje eksperienca aty! Ajo eshte si autoshkolle, hip, meso, edhe ik. Ca traume thua aman se na habitet edhe ju me kto trauma, te gjith psikolloge paskeni pas qene.
  Ej, do rendiment pune femra, s'kenaqet me gudulisje 16 vjecaresh, hahahaha
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 19. #39
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Ej, do rendiment pune femra, s'kenaqet me gudulisje 16 vjecaresh, hahahaha
  Brooklyn, kur nje femer ne ate moshe shkon e ben seks me nje mashkull 15 vjet me te vogel, ajo nuk pyet per rendiment pune
  Ajo lloj femre, eksitohet vetem nga ideja qe po ben seks me nje mashkull me te ri se vetja. Duket se je i ri ne kto gjera, smerr vesh ti.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Ej, do rendiment pune femra, s'kenaqet me gudulisje 16 vjecaresh, hahahaha
  lol,

  po ktu ajo i i ka msu vete, merr

  kane pas praktike mesimore.

  teorine e kane lexu me kaseta si thone me siper.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. U tha nxėnėsve se Babagjyshi nuk ekziston, pushohet mėsuesja
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 30-12-2008, 23:50
 2. Shkup, Nje nxenes 14 vjecar vret me thike nxenesin e klases 8 MireC'kaKeq
  Nga Adela Vogel nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2007, 09:46
 3. Ish drejtori Meēe: Lulzim Basha abuzon me miliona
  Nga KastroZiso99 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 18:35
 4. Hapen shkolla shqip pėr fėmijėt e emigrantėve nė Toronto
  Nga Kosovari_78_Ca nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2005, 12:24
 5. Helmohen nė Shqipėri nxėnės nga Kosova
  Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 04-10-2005, 17:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •