Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Antarsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Per mendimin tim e ka fjalen per te gjetur pune.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Tek kto provimet e fundit me zgjedhje kishin dale bloze fare.
  Mesatare e gjith nxenesve 6.3 ( ne provimet me zgjedhje ) dhe 18 % kishin ngelur.

  Per te ardh keq...me kto breza qe po rriten.
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Antarsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ne fakt per mua eshte me mire kshu se kam me shum mundesi , po ne fakt per te ardhur keq eshte.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 4. #24
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Me fal se kete perdorim kendej nga Kosova ke keshill per ty te ulesh dhe te mesosh prej tani per te pasur me te leht ne te ardhmen ...

  Xfile i menqur je tii haha
  ju pershendes ju dyve shum dhe ju deshiroj suksese dyve

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Antarsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Me sa me kane thene inxh elektronike eshte shum e veshtire , po ska gje te lehte.
  Ka ndonji qe ka mbaruar apo vazhdon inxh elektronike ktu?
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 6. #26

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Ky lart fitoi Inginieri INFORMATIKE.Urime dhe suksese ditmir...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 02-06-2012, 10:24
 2. Premisa t gabuara
  Nga Arrnubi n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-04-2012, 18:25
 3. Rexhep Qosja: T vrtetat e vonuara
  Nga ARIANI_TB n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 19-09-2006, 20:51
 4. Certifikatat e maturs me 12 elemente sigurie
  Nga Albo n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-08-2006, 09:34
 5. Dr.No - Barcoleta
  Nga Dr.No n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-04-2006, 12:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •