Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 26
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Antarsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Prgjigjet e provimeve me zgjedhje t maturs shtetrore.

  E di ndonjeri kur dalin pergjigjet e provimeve me zgjedhje te matures shteterore.
  Kam pare te faqja e ministrise nuk gjeta gje.

  I lutem moderatorit mos ta fshij temen dhe te shkruaj " Ik interesohu te shkolla".
  Shpresoj te kthej ndonjeri pergjigje.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 2. #2
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Her pas here kontrollo www.mash.gov.al Tek faqja publikohet lista e emrave me notat prkatse, sht faqja zyrtare e Ministris s Arsimit dhe Shkencs.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Antarsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Emrat nuk i jep dreqi , nejse faleminderit Clay.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 4. #4

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Po ndonje faqe jozyrtare nuk i publikon???
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #5
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Ditmiro, he mo? I ke kaluar? Se vallai dajak meriton nese jo se gjysma e forumit eshte leshuar gjate vitit te te beje ty detyrat e shtepise
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 6. #6

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga Blue_sky Lexo Postimin
  Ditmiro, he mo? I ke kaluar? Se vallai dajak meriton nese jo se gjysma e forumit eshte leshuar gjate vitit te te beje ty detyrat e shtepise
  AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH edhe e meriton shkollen ky cakall-qorri-shurdh-memeci..../.Joke Ditmir.Na thuaj ca bere mer...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  Me duket se kane filluar te dalin, motra ime i mori pergjigjet dje.

 8. #8

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Si doli X..?>
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  Si doli X..?>
  shume me mire se sa priste, mbledhur me ato te detyruarat e ka te siguruar degen qe zgjodhi , me ka bere vlla krenar .

 10. #10

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  OOOOOUUUUUUUU..Po ti mer e bere krenar familjen per degen qe zgjodhe.Sukse te metejshme...Klm..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Antarsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  O cuna mora 8.2 anglisht dhe 8.4 fizike !
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 12. #12

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga Ditmir Zhuka Lexo Postimin
  O cuna mora 8.2 anglisht dhe 8.4 fizike !
  YYYYYYYYYY sa dobet na felliqe qytetin.Ik mer. xaaaxaax.

  Ca do te thote kjo e ditkeq...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  hallall ditmir

 14. #14

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga xfiles Lexo Postimin
  hallall ditmir
  O X kjo do te thote se ka dal mir mer.?Se nuk i mar vesh fare keto skemat e vlersimit une....
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Antarsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Prisja me shume te anglishtja po hajde me , ngushllohem me faktin qe te tjeret kan dal me keq.
  Do zoti marim inxhinjerin elektronike.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 16. #16

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga Ditmir Zhuka Lexo Postimin
  Prisja me shume te anglishtja po hajde me , ngushllohem me faktin qe te tjeret kan dal me keq.
  Do zoti marim inxhinjerin elektronike.
  Do zoti po ke mundesi ti me keto nota apo jo?Kur jepet pergjigja perfundimtare >???Dmth se cfare dege ke fituar ke jo?A ka mundesi qe nqs ke marur preferencen e pare dhe nderron mendje do te vazhdosh te dyten.Behet kjo apo jo??Se vitin e kaluar nuk behej me duket.?Sukese...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Antarsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Kam mundesi , kurse per te ndrruar degen me duket se nuk behet , te ktheje pergjigje ndonjeri qe ka me shume informacion.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 18. #18
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Urime Dimitri po te kisha keshilluar qe per inxhinier kompjuterike te nxesh prej tash karrigen se do kesh veshtir me kete profesion
  Edhe nje her urime dhe suksese ne te ardhmen

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Antarsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga xhamia Lexo Postimin
  Urime Dimitri po te kisha keshilluar qe per inxhinier kompjuterike te nxesh prej tash karrigen se do kesh veshtir me kete profesion
  Edhe nje her urime dhe suksese ne te ardhmen
  Si te nxej prej tash karrigen? Se nuk e morra vesh .
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  Citim Postuar m par nga Ditmir Zhuka Lexo Postimin
  Si te nxej prej tash karrigen? Se nuk e morra vesh .
  do te thote te nisesh te mesosh qe tani dhe sistematikisht, te pakten kshu e kuptova une .

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 02-06-2012, 10:24
 2. Premisa t gabuara
  Nga Arrnubi n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-04-2012, 18:25
 3. Rexhep Qosja: T vrtetat e vonuara
  Nga ARIANI_TB n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 19-09-2006, 20:51
 4. Certifikatat e maturs me 12 elemente sigurie
  Nga Albo n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-08-2006, 09:34
 5. Dr.No - Barcoleta
  Nga Dr.No n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-04-2006, 12:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •