Close
Faqja 3 prej 7 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 135
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e Pisi
    Anėtarėsuar
    10-12-2002
    Vendndodhja
    Ku ta di une
    Postime
    93
    He moj AnA si te duken barsaletat e mija? Te pelqejne apo jo? Po mundohem te kujtoj te tjera. Per momentin kenaqu me keto. BYEEEEE

  2. #42
    i/e regjistruar Maska e lulebore123
    Anėtarėsuar
    28-10-2002
    Postime
    183
    jan shume te bukura kam rene nga karrigja duke qeshur
    lol

  3. #43
    ate nate kisha ftohte , e ndjeja mungesen tende ,te rija pa ty ne shtrat ishte tmerr i vertet doja te te gjeja po ku........ mendjen e kisha vetem tek ty, ku ste kam kerkuar .............ehhhh....pastaj nuk durova me dhe thirra per te te gjetur me shpresen se do me pergjigjeshe.. Ku jeni bizhamat e mia......
    befshi qejf njerez
    me mire une se sa te tjeret

  4. #44
    i/e regjistruar Maska e lulebore123
    Anėtarėsuar
    28-10-2002
    Postime
    183
    hahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahah
    shume e bukur

  5. #45
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    20-11-2002
    Vendndodhja
    Vlore
    Postime
    29
    Indiferet njerez:
    Nje anglez ne shtepi po gatuante dhe i vjen nje shok dhe e pyet per te shoqen i thote: ej Xhon ku eshte Xhejni larte i thote ai po punon me Xhekun per projektin e ri te punes, ok i thote shoku po shkoj pak, ok go i thote Xhoni. Shoku kthehet i shokuar dhe i thote ej Xhon turpe eshte por gruaja jote qe duke bere dashuri me Xhekun obobo i thote tjetri kush gatuan dhe per nje tjeter tani.
    Dua te jem nje fllad pranveror qe te perkedhel femrat :^engjello ,shija e kesaj jete per ne meshkujt

  6. #46
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    20-11-2002
    Vendndodhja
    Vlore
    Postime
    29
    Jo vetem indiferent por ....
    Nje burre kthehet nje nate i pire ne shtepi dhe i bertet te shoqes nga poshte dritares o Menekshe o Menekshe, Menekshe moj po dil moj te dalte gurmazi si imi, ajo del dhe i thote: i degjeneruar prape e ke humbur ēelsin, jo i thote ai e kam por me hidh nje vrime se ate nuk po e gjej.
    Dua te jem nje fllad pranveror qe te perkedhel femrat :^engjello ,shija e kesaj jete per ne meshkujt

  7. #47
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    20-11-2002
    Vendndodhja
    Vlore
    Postime
    29
    Une desha te shkruaja por u kujtova qe ishin Barcaletat e Anes dhe nuk mund ti bie ne qaf.
    Nje i pire del nga lokali dhe kthehet prape brenda dhe i thote banakieresoj shoqe po ca alkooli i hidhni rakise ? Ajo i pergjigjet: per koke te femijeve eshte alkool i paster. Mire moj mire i thote i piri nuk te pyeta i paster apo i piste, te thashe ca alkooli, se me duket alkool frenash,ua ca thua keshtu more shok eshte alkool apostafat, i piri ca me thua apostafat eshte alkool frenash dhe pike, ua po ti ku e di ? Se sa here dal nga lokali eci frenato.
    Dua te jem nje fllad pranveror qe te perkedhel femrat :^engjello ,shija e kesaj jete per ne meshkujt

  8. #48
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    20-11-2002
    Vendndodhja
    Vlore
    Postime
    29
    Ana po t ethem nje te bukur dhe kjo eshte vetem per ty.
    Nje avion kalon ne nje stuhi dhe te gjithe njerezit tremben.Nje grua a humb fare dhe ngrihet nga karrigja duke bertitur:
    'Nuk dua te vdes , jam teper e re per te vdekur .Edhe neqoftese duhet te vdes tani momentet e fundit te jetes time i dua te bukura.Kam gjithe ato kohe qe shkoj me meshkuj dhe asnje nuk me ka bere te ndihem tamam si grua.A ka ndonje njeri ketu qe do te me beje te ndihem si grua per here te fundit?"
    Te gjithe njerezit ishin shtangur kur nga fundi del nje ze :
    "Te bej un te ndihesh si grua."
    Te gjithe kthejne kokat dhe shikojne nga fundi ku ngrihet nje mashkull teper i bukur.I gjate, i holle me floket e zi dhe syte blu si qielli.Ndersa ecen drejt gruas ai fillon te zberdheje kemishen dhe me ngadalesi heq komcat nje nga nje. I afrohet gruas qe po dridhej .Ne kraherorin e tij dukeshin muskujt e tedosur.Tashme ai e kishte hequr bluzen dhe e mban ne dore.I afrohet gruas dhe i zgjat doren pastaj i peshperit ne vesh "Hekurose kete!"
    Dua te jem nje fllad pranveror qe te perkedhel femrat :^engjello ,shija e kesaj jete per ne meshkujt

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e lulebore123
    Anėtarėsuar
    28-10-2002
    Postime
    183
    hahahahahaahhahahaahhahaha shume shume te bukura
    thanksss yllooo
    MUAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH LOL

  10. #50
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    20-11-2002
    Vendndodhja
    Vlore
    Postime
    29
    Do te te them dhe nje tjeter. Titullohet "Ne farmaci"
    Njeri vete ne farmaci dhe duke bertitur i thote farmacistes.
    O shoqe me jep nje pako kellef ka*i se dua te q* sot por jo njehere.
    Farmacistja e turperuar i pergjigjet:
    O shok keto jane per ne vesh. (per llafet)
    Klienti i thote i nervozuar: une dua ti ve te ka*i ti me thua mua per ne vesh.
    Dua te jem nje fllad pranveror qe te perkedhel femrat :^engjello ,shija e kesaj jete per ne meshkujt

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e lulebore123
    Anėtarėsuar
    28-10-2002
    Postime
    183
    hahahhahah lol
    muahh
    kur te kujtohem do te them dhe una

  12. #52
    i/e regjistruar Maska e Pisi
    Anėtarėsuar
    10-12-2002
    Vendndodhja
    Ku ta di une
    Postime
    93
    ---- 15 femije ---

    -Zonja Tompson, sa femije keni ?
    -Kam 15 cuna .
    -15 cuna?! E si quhen?
    -Jerry.
    -Jerry quhet njeri , po te tjeret si quhen?
    -Quhen qe te 15 Jerry.
    -E si ia ben kur therret ndonjerin qe te mos ngaterrohesh?
    -E therras nga mbiemri

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Burri kthehet ne shtepi i nevrikosur dhe i bertet gruas:
    -Zhvishu shpejt lakuriq!
    -C'te gjeti ,ji pak xhentil te pakten.
    -Zhvishu shpejt te thashe!
    Ajo zhvishet lakuriq, ky e shikon aty poshte dhe i thote:
    -Me fal po degjova qe ia kishe dhene njerit.

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Neper rruget e Berlinit , nje i dehur ecen,bie pertoke,kthen ndonje gllenjke nga shishja,ecen e bie prape...
    Nje kalimtar qe kalon aty prane ,e shikon si mos me keq dhe i thote:
    -Je bere tape!Po a e di ti se sa gjermane vdesin ne vit nga alkooli?
    -E kujt i plasi? Une jam italian.

  13. #53
    i/e regjistruar Maska e Pisi
    Anėtarėsuar
    10-12-2002
    Vendndodhja
    Ku ta di une
    Postime
    93
    -une tere jeten kam ngrene mish demi dhe jam bere i forte si dem!
    -Kurse une tere jeten kam ngrene peshk po s'kam mesuar te notoj akoma!
    ------------------------------------------------------------------------------------

    Nje djale i ri ishte duke ndenjur buze nje gremine dhe po thoshte:35, 35, 35, 35, 35, 35..... Kalon nje burre dhe behet kurioz se perse po perserit te njejtin numer. i afrohet dhe e pyet:
    - Me falni por nuk ndiheni mire?
    E sheh ky tjetri dhe merr e hedh poshte dhe vazhdon: 36, 36, 36, 36, 36, 36....

    ------------------------------------------------------------------------------------

    --- Agjentet ne Napoli ----
    Xhonit, agjent i FBI, si mision te pare i kane i kane thene te veje ne Napoli e t'i japi nje kuti Xhorxhos, qe banon ne rrugen ..nr 12.
    Parrulla eshte "erdhi pranvera",kunderparrulla "dhe lulet kane celur".Xhonit i duket shume mision i lehte.
    Shkon ne adresen e duhur , dhe vjen t'i hape porten nje burre me pardesy, kapele,dorashka..
    -erdhi pranvera,-i thote Xhoni.
    -Po, po, dhe lulet kane celur.Po deshe Xhorxhon, ate spiunin e m..tit , e ke te hyrja tjeter ne kat te katert.

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e Pisi
    Anėtarėsuar
    10-12-2002
    Vendndodhja
    Ku ta di une
    Postime
    93
    ---- Ne dyqan ----

    Nje turist shkon te bleje fruta , por, ngaqe cmimet i duken te larta e s'ka ndermend te bleje fillon e shan mallin.
    - Sa kushton nje kile molle?
    -2 euro.
    -2 euro?! Ato molle aq te vogla?! Po portokallet?
    -edhe ato 2 euro.
    -2 euro?! Ato portokalle aq te vogla?! Sa eshte kilja e bostanit?
    -Me falni zoteri, por ato jane bizele.

    -----------------------------------------------------------------------------------

    ---- Analizat e urines dhe cmimet ----
    Njeri shkon te beje analizat e urines por infermierja e pyet nese ka 100000 leke me vete sepse kaq kushton analiza.Ai i thote se nuk i ka kaq leke me vete dhe largohet .Kthehet diten e dyte dhe i jep infermieres 100.000 leket dhe nje damixhane 5 litra mbushur plot me sh...rre.Diten e trete merr pergjijgen e analizes dhe sapo futet ne shtepi ia jep ulerimes:
    Roberto, Adriana,....Xhulio....Luiza....jemi te gjithe mire!!!!!

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e Pisi
    Anėtarėsuar
    10-12-2002
    Vendndodhja
    Ku ta di une
    Postime
    93
    --- moter binjake ---

    Martohet njeri me nje vajze qe kishte nje moter binjake.Pas ak kohe vendos te divorcoje.E pyet gjykatesi:
    -Po pse do te ndahesh nga gruaja?
    - Po ja, motra e gruas eshte identike me te,une ngaterrohem dhe shkoj ne shtrat me kunaten.
    -Ooooo, po shikoji mire se do e kene ndonje ndryshim.
    -Eeee, e kane nje ndryshim ..,prandaj dua te ndahem !

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e Pisi
    Anėtarėsuar
    10-12-2002
    Vendndodhja
    Ku ta di une
    Postime
    93
    Tani u lodha AnA keshtu qe ti lexoji dhe prit te tjerat se ti qe ke hapur temen se ke ne plan te shkruash gje. Lool. BYEEE Dhe mos harro ate porosine qe te kam lene tek tema tjeter. Tek ajo me fieraket. CIAO RUSH. KISSSSS

  17. #57
    i/e regjistruar Maska e lulebore123
    Anėtarėsuar
    28-10-2002
    Postime
    183
    hahahahahahahhahahahhahahahahah lol

  18. #58
    i/e regjistruar Maska e jerry_zhurma
    Anėtarėsuar
    11-09-2002
    Vendndodhja
    Toronto, Canada
    Postime
    7
    Nje tip i pasur kthehet nga kazinoja ku kishte humbur goxha leke dhe filloi ti bente moral gruas per kursime.
    - N.q.s ti do dije te gatuaje atehere do kursenim rrogen e guzhinjeres,- i thote ky.
    Dhe gruaja hakmarrese ia kthen aty per aty:
    - Kurse po te mesosh ti te q** mire, mund te kursejme edhe rrogat e kamarierit, shoferit, kopeshtarit dhe truprojave...
    ------------------------------------------------------------------------------------

    Nje dite mesuesja ne oren e letersise u jep nxenesve per hartim temen " Feja, seksi dhe misteri qe i bashkon". Dhe ne fund te ores
    merr fletoren e me prototipit te klases dhe lexon " O Zot... jam shtatezen...... Po me ke valle???
    ------------------------------------------------------------------------------------

    Nje plake e madhe ne moshe dhe e shemtuar vete te hapi nje llogari ne nje banke te degjuar. Me vete kishte nje cante plot me leke, dhe kur e pane arketaret qe ishte nje shume e madhe e rekomanduan te drejtori si nje kliente speciale. Drejtori nje djale i ri, pashem kishte reputacion te madh ne vend dhe ishte shume i kerkuar nga femrat. E pret ky kete plaken me gjithe nderime, nderkohe qe arketaret po numronin leket.
    -1.200.000 dollare,- ithote ky kesaj plakes. Shume e madhe! I ke trashegim,- i thote ky asaj.
    - Jo ,- i'a kthen ajo. I kam fituar vete ne baste.
    -Ouuu,- i'a kthen ai i habitur. Po si?
    -Ja,- i'a kthen ajo. Une ve 25.000$ bast qe koq** e tua jane katrore.
    -Bast i humbur,- ia kthen ky.
    -Do ta provojme,- thote plaka.
    - Pse jo,- ia kthen kurioz drejtori simpatik.
    -Po meqe eshte llafi per shume te madhe lekesh me lejon te marr avokatin tim per deshmimtar,- i thote plaka atij.
    - Ne rregull,- i'a kthen ai. Shihemi neser ne oren 10 tek zyra ime.
    -Ne rregull,- i thote plaka dhe iken.
    Tere diten ky miku ndenji para pasqyres dhe kontrollonte koq** me rradhe te majten pastaj te djathten e keshtu me rradhe po ato te rrumbullakta .
    Te nesermen vjen plaka me gjithe avokatin te zyra qe ne 9.45.
    Heq pantallonat ky miku dhe i thote plakes: Keto jane te rrumbullakta. Preki po nuk besove. 25.000$ jane te mite tani. Dhe ngre koken te shikonte avokatin po c'te shoh. Ai po i binte murit me koke vazhdimisht.
    -Po ky c'a pati,- pyeti plaken.
    - Asgje alarmante,- i'a kthen kjo duke kontrolluar koq** dhe duke i shkelur syrin.Pervec faktit qe une hodha bast me te me 100.000$ qe rreth ores 10.00 do kem ne duart e mia koq** e drejtorit simpatik te bankes....
    ------------------------------------------------------------------------------------

    O teze, pse nuk ke femije ti?- e pyet nje cun i vogel tezene vet.
    Kjo e zene ngushte se verdalle kishte dhe njerez te tjere qe po degjoninnuk dinte ca te thoshte :
    - Po ja..... si te ta shpjegoi..... eshte cike e ngaterruar per moshen tende.... Po ai lejleku qe kam une nuk me ka sjelle gje,- i thote me nje fryme duke u skuqur dhe pare nga i shoqi.
    - Po mire moj teze,- i kthen ky femija,- Pse nuk nderron zog tija???
    ------------------------------------------------------------------------------------

  19. #59
    i/e regjistruar Maska e jerry_zhurma
    Anėtarėsuar
    11-09-2002
    Vendndodhja
    Toronto, Canada
    Postime
    7
    Nje kolonel vete per inspektim ne nje nga togat e Legjionit te Huaj qe ishte vendosur ne mes te shkretetires.
    -Perpara i del togeri qe i paraqit forcen: Kolonel, ketu jane 50 ushtare, morali eshte i larte dhe...
    -Ne regull,- ia pret fjalen koloneli,- Le te fillojme nga inspktimi.
    -Kjo eshte guzhina, shume e paster, ne rregull. Keto jane fjetoret, eee, shume bukur. Kjo salla e zbavitjes, poligoni. Gjithcka ne rregull.Po ajo dhoma atje ca ka?
    Ajo eshte dhome e gamiljes,- i'a kthen togeri. E kuptoni vete ju kolonel.50 djem te zgjedhur, qe ushqehen mire, te stervitur, ju i kuptoni deshirat seksuale besoj ...keshtu njehere ne jave..... 50 djem.... gamilja eshte pak e lodhur ju e kuptoni vete.....- i thote togeri i zene ngushte .
    -E mire se une do rri nja tre muaj,- i'a kthen koloneli, -Do e shikojme dhe kete pune.
    Pas ndonje muaj koloneli vete tek togeri : E di si eshte puna,- i thote. Tani vajti nje muaj dhe... me duhet pak celesi i dhomes se gamiljes po mos ta marri vesh njeri.
    -Ne rregull,- i thote togeri dhe i jep celesin. Pas nje 20 min. del per ispektim togeri kur c'te shoh... Koloneli po vinte duke mberthyer zinxhirin e pantallonave...
    -20 minuta ,- i thote togeri,- 20 minuta dhe mbarove pune?!?!?!
    -Po,- i thote koloneli,- Pse ushtaret sa vonahen zakonisht?- e pyet togerin.
    -Po... ca te them..,- i'a kthen ky.Nje ore me gamiljen...... per te vajtur tek fshati me i afert..... nje ore per tu kthyer dhe koha qe rrine....

  20. #60
    nje here lepuri vete ne barin e pyllit ,ulet ne nje tavoline dhe pret kamariere dhelpren ti marri porosine kur ne ate moment hyn papagalli dhe bertet me te madhe , ti moj bushtre -i thot dhelpres -me bej nje birre hajt shpejt se ti shqeva shalet -dhe fillon ta shaje keq fare -lepuri nderkohe mer zemer nga papagalli dhe fillon te shaje edhe ai dhelpren.-Dhelpra i degjon dhe me te but u kthehet -rini urte se do therras ēakallin -mire po ku mbaronte papagalli me te shara dhe mbas tij shante dhe lepuri.Vjen ēakalli i kap te dy papagallin dhe lepurin nga qafa dhe i heth poshte ne nje gremine .Duke rene poshte papagalli pyet lepurin-o lepur di te fluturosh ti ? JO-thot lepuri- Po atehere ē'te sateme do ti qe shan dhelpren -thot papagalli dhe fluturon per tu ngjitur lart.
    me mire une se sa te tjeret

Faqja 3 prej 7 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Me qė ra fjala tek barsaletat...
    Nga Del Monako nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 89
    Postimi i Fundit: 04-05-2006, 08:56
  2. Barsaletat e korcari-per-qef
    Nga korcari-per-qef nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 15
    Postimi i Fundit: 05-05-2005, 12:08
  3. Barsaletat me fantastike nga EL_NiNiO
    Nga EL_NiNiO nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 16
    Postimi i Fundit: 11-08-2003, 16:59
  4. Barsaletat e pa doganes ??????
    Nga Edmond83 nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 27-03-2003, 10:50
  5. Barsaletat e Nastradinit !!!
    Nga Estella nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 01-08-2002, 17:56

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •